od 16 lat
PKO Ekstraklasa. Raków Częstochowa zaliczył drugi mecz z rzędu bez wygranej. Po porażce w Zabrzu tym razem u siebie zremisował z Widzewem Łódź 1:1. Dopiero po godzinie odpowiedział na gola. Polecamy skrót wideo najciekawszych akcji.

Bramki z meczu Raków Częstochowa - Widzew Łódź

Raków liczył na łatwą wygraną. Tymczasem prędko wpadł w tarapaty. Po wrzutce z 3 minuty i strzale Mateusza Żyry musiał gonić za Widzewem, co bardzo uradowało wypełniony sektor gości.

Dopiero w 66 minucie do wyrównania i jak się później okazało ustalenia wyniku doprowadził Jean Carlos Silva. Brazylijczyk z hiszpańskim paszportem na raty wykorzystał sytuację w polu karnym.

W końcówce Raków domagał się odgwizdania jedenastki po zagraniu ręką. Sędzia Damian Sylwestrzak z Wrocławia sprawdzał akcję na VAR, ale po sygnale od asystentów uznał, że sytuacja była "czysta" - i nakazał grać dalej.

Po tym remisie Raków jest czwarty w tabeli. Goni za Śląskiem Wrocław, który przy jednym spotkaniu więcej uzbierał 27 punktów. Mistrz Polski ma ich 23.

W czwartek Raków wybierze się do Łodzi na mecz z ŁKS w 1/16 finału Pucharu Polski. Widzew w tym czasie będzie ćwiczyć do ligowego meczu.

Raków Częstochowa nie dał rady pokonać Widzewa Łódź. Mistrz Polski poza podium

Internauci nie mają litości dla Legii Warszawa po jej porażce ze Stalą Mielec (1:3) - już czwartej z rzędu w lidze i zarazem drugiej na własnym stadionie. Obejrzyjcie najlepsze memy.

MEMY o Legii Warszawa po porażce ze Stalą Mielec. "Dobra tak...