Jakub Maj
Jakub Maj
od 16 lat
Stal Rzeszów w ramach 6. kolejki Fortuna 1. Ligi wygrała z Chrobrym Głogów, ale nadal nie wydostała się ze strefy spadkowej. Goście także nie są w dobrej sytuacji, gdyż zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Stracili przy tym już 20 goli!

Bramki z meczu Stal Rzeszów - Chrobry Głogów

Pierwsza bramka w tym meczu padła w 34. minucie. Autorem trafienia był Szymon Łyczko. Tuż po przerwie Mikołaj Lebedyński sprawił, że goście wyrównali stan spotkania. W dziewiątej minucie doliczonego czasu gry Bartosz Biel otrzymał drugą żółtą kartkę, dlatego musiał opuścić murawę. Trzy minuty później na odważny rajd w pole karne zdecydował się 17-letni Szymon Kądziołka. Młody gracz idealnie przymierzył i dał wygraną swojemu zespołowi!

Stal Rzeszów – Chrobry Głogów 2:1 (1:0)

• Stal: Wrąbel, Wachowiak, Kościelny, Góra, Warczak, Poczobut, Danielewicz, Ponce, Łyczko, Sadłocha, Prokić
  • Chrobry: Węglarz, Kuzdra, Michalec, Bartlewicz, Ozimek, Mucha, Mandrysz, Machaj, Tupaj, Lebedyński
  • Bramki: Szymon Łyczko (33), 1:1 Mikołaj Lebedyński (56), 2:1 Szymon Kądziąłka (90+14).
  • Żółta kartka – Stal Rzeszów: Krzysztof Danielewicz, Łukasz Góra, Jesus Diaz; Chrobry Głogów: Mateusz Ozimek, Patryk Mucha, Michał Michalec, Artur Bogusz, Szymon Bartlewicz, Bartosz Biel.
  • Czerwona kartka za drugą żółtą – Chrobry Głogów; Bartosz Biel (90+9).
  • Sędzia: Piotr Idzik (Poznań).
  • Widzów: 2 654.

(PAP)

FORTUNA 1 LIGA w GOL24

Do końca okna transferowego jeszcze tydzień, a więc czas na zakupy powoli dobiega końca. Limit ten nie obowiązuje jednak piłkarzy, którzy nie mają aktualnie pracodawcy.Sprawdźmy, którzy polscy zawodnicy są obecnie bezrobotni i do ściągnięcia absolutnie za darmo! Kliknij w prawo, by sprawdzić wszystkich zawodników!

Polscy piłkarze, którzy nie mają aktualnie klubu. Jacek Góra...