Stal Rzeszów strzelała gole w pierwszej połowie, Podbeskidzie Bielsko-Biała po przerwie. W efekcie piątkowy mecz Fortuna 1 Ligi zakończył się remisem 2:2. Polecamy skrót najciekawszych akcji, czyli wszystkie akcje bramkowe. Mimo sukcesu Górale nadal są na przedostatnim miejscu. Do bezpiecznego tracą aż osiem punktów.

Gole z meczu Stal - Podbeskidzie

Strzelanie w Rzeszowie zaczęło się od 5 minuty, gdy po faulu jedenastkę wykorzystał Adrian Bukowski. Potem czyli w 15 minucie po wznowieniu z autu podwyższył Paweł Oleksy, który zamknął akcję na długim słupku.

Podbeskidzie przebudziło się w drugiej połowie. Najpierw głową po dośrodkowaniu trafił Daniel Mikołajewski, potem po wrzutce z rzutu rożnego w ten sam sposób wynik ustalił wprowadzony Bartosz Bida.

Stal Rzeszów zremisowała wygrany mecz. Z Podbeskidziem na Hetmańskiej padł remis 2:2

Stal Rzeszów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (2:0)
Bramki: Bukowski 5' (k.), Oleksy 15' - Mikołajewski 56', Bida 68'

Czerwona kartka: Diaz 85' (za dwie żółte)
Żółte kartki: Oleksy, Diaz – Tomasik, Senić, Willmann.
Sędziował: Piotr Rzucidło (Warszawa).
Widzów: 2678 osób.

Stal Mielec: Wrąbel – Warczak, Kościelny, Oleksy, Simcak, Łysiak (89' Salamon), Kądziołka (68' Danielewicz), Bukowski, Łyczko (78' Wachowiak), Prokić (89' Hrosu), Diaz.

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Krzepisz – Senić, Banaszewski, Ilicić (90' Stępniewicz), Misztal (57' Bida), Sitek (57' Zając), Kolenc (65' Małachowski), Martinaga, Willmann, Tomasik, Mikołajewski.