Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 2:1 OCENY PIŁKARZY ŚLĄSKA...

Śląsk - Piast 2:1. Oceny piłkarzy Śląska po zwycięstwie z Piastem (1-10)

Oceny Śląska za mecz z Piastem (28.07.2019)

Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 2:1 OCENY PIŁKARZY ŚLĄSKA 28.07.2019. Kto bł najlepszy, a kto najgorszy w meczu z Piastem? Zobacz subiektywne oceny redakcji sportowej Gazety Wrocławskiej (skala 1-10). Zgadzasz się z nami?

WAŻNE - DO KOLEJNYCH PIŁKARZY MOŻNA PRZEJŚĆ ZA POMOCĄ GESTÓW LUB STRZAŁEK

Polecamy

Z cyklu - jak on tego nie trafił? Oto sytuacja Żukowskiego w meczu Śląsk - Ruch!