Paweł Relikowski
Jakub Guder
Jakub Guder
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 1:1. Nie było ósmego zwycięstwa z rzędu - była za to znów znakomita frekwencja na meczu. Spotkanie z Górnikiem Zabrze oglądało ponad 20 tys. kibiców.

Śląsk - Górnik 1:1. Ponad 20 tys. kibiców na meczu

Śląsk Wrocław wypuścił zwycięstwo z Górnikiem Zabrze w ostatniej akcji meczu. Wrocławianie stracili gola w 94 minucie. Po ostatnim gwizdku sędziego z niedowierzaniem padli na murawę. To mogło być ósme ligowe zwycięstwo z rzędu, a jest tylko remis... Górnik niewiele zaprezentował w tym meczu.
Kapitalnie spisali się kibice, którzy znów licznie przybyli na mecz. Na Tarczyński Arena zasiadło ponad 20 tys. osób w tym niecałe 800 fanów z Zabrza. WKS od początku sezonu cieszy się znakomitą frekwencją na swoich meczach.

Rekord tego sezonu może paść za dwa tygodnie, kiedy to Śląsk na Tarczyński Arena zagra z Legią Warszawa. To będzie mecz na szczycie PKO BP Ekstraklasy. Przed niedzielnym meczem Legii z Rakowem obie drużyny w tabeli dzieliły bowiem tylko trzy punkty (Legia ma jeden mecz rozegrany mniej).

Kibice na meczu Śląsk - Górnik. Kliknij niżej i zobacz zdjęcia

Bilety na Śląsk - Legia

Za tydzień liga nie gra, bo mamy przerwę na reprezentację, ale już od poniedziałku będzie można kupić bilety na mecz Śląsk - Legia. Najłatwiej zrobić to na stronie internetowej https://bilety.slaskwroclaw.pl/. Sprzedaż otwarta zacznie się o godz. 13.15.