Sparingi. Skrót meczu Olimpia Grudziądz - Gryf Wejherowo 2:3 [WIDEO]

red
od 16 lat
Sparingi. Spadkowicz z Nice I Ligi, Olimpia Grudziądz, przegrała w meczu sparingowym z Gryfem Wejherowo 2:3. Bramki dla grudziądzan zdobywali Mateusz Marzec i Mikołaj Gabor, natomiast dla Gryfa strzelali Dawid Rogalski, Łukasz Kacprzycki i Krzysztof Wicki.

Olimpia Grudziądz – Gryf Wejherowo 2:3

Bramki: Mateusz Marzec 38', Mikołaj Gabor 50' – Dawid Rogalski 44', Łukasz Kacprzycki 60' z karnego, Krzysztof Wicki 80'

Olimpia Grudziądz:
(I połowa): Wojciech Muzyk - Nikodem Zatorski, Matić Żitko, zawodnik testowany, Ariel Wawszczyk - Mateusz Marzec, zawodnik testowany, Donatas Nakrosius, Konrad Handzlik, Marcin Kaczmarek - Robert Hirsz.

(II połowa): Wojciech Muzyk (60' Dawid Jędroś) - Damian Ciechanowski, Matic Żitko, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Mateusz Marzec (85' Nikodem Zatorski), Adrian Bielawski, zawodnik testowany, Mateusz Rumiński, Mikołaj Gabor, Marcin Poręba.

Gryf Wejherowo: (skład wyjściowy + rezerwowi) Piotr Kołc, Mateusz Goerke, Krzysztof Wicki, Paweł Brzuzy, Jacek Wicon, Dawid Rogalski, zawodnicy testowani (m.in. Łukasz Kacprzycki)

TOP 10 polskich piłkarzy do wzięcia za darmo

Materiał oryginalny: Sparingi. Skrót meczu Olimpia Grudziądz - Gryf Wejherowo 2:3 [WIDEO] - Gol24