etc
od 16 lat
Fortuna 1 Liga. Pierwszy sparing i od razu zwycięstwo. Podbeskidzie Bielsko-Biała wygrało z Podhalem Nowy Targ 2:1. Zobaczcie, jak padły poszczególne bramki.

Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1 Podhale Nowy Targ
Bramki: Michał Rzuchowski 11', Mateusz Marzec 61' - Dariusz Zapotoczny 85'

Podbeskidzie: [I POŁOWA] Rafał Leszczyński - Bartosz Jaroch, Kornel Osyra, Dmytro Bashlai, Kacper Gach - Karol Danielak, Michał Rzuchowski, Adrian Rakowski, Konrad Sieracki, Łukasz Sierpina - Marko Roginić.
[II POŁOWA] Arkadiusz Leszczyński - Szymon Mroczko, Aleksander Komor, Jakub Bieroński, Marek Václav - Michał Rzuchowski (75' Michał Studnicki), Damian Hilbrycht, Mateusz Sopoćko - Mateusz Marzec, Iván Martín, Filip Laskowski.

Podhale: [I POŁOWA] Krzysztof Pieszek - Maciej Tonia, Arkadiusz Lewiński, Michał Danilczyk, Dawid Witkowski, Marek Mizia, Dawid Dynarek, Błażej Skórski, Lukáš Hruška, Tomasz Palonek, Damian Lepiarz.
[II POŁOWA] Maciej Styrczula - Maciej Tonia (60' Arkadiusz Staszczak), Daniel Wajsak, Marcin Mączka, Dawid Witkowski (60' Nikodem Derek), Marek Mizia (60' Dariusz Zapotoczny), Mateusz Mianowany, Jarosław Potoniec, zawodnik testowany (75' Juliusz Molis), Damian Mrówka, zawodnik nieznany.

Kluby Ekstraklasy chętnie pozyskują piłkarzy nie posiadających kontraktów. Nic w tym dziwnego, gdyż takie transfery nie są obarczone wielkim ryzykiem finansowym. Które zimowe transakcje mogą okazać się sensowne? Oto 5 najciekawszych do tej pory bezgotówkowych transferów.