Sparingi. Skrót meczu Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 1:0 [WIDEO]

red
od 16 lat
Sparingi. W Kluczborku doszło do spotkania starych znajomych z grupy spadkowej. Wygrał Śląsk Wrocław, który wbił Piastowi Gliwice jedną bramkę. Zobacz skrót wideo najciekawszych akcji tego towarzyskiego spotkania.

Śląsk WrocławPiast Gliwice 1:0 (0:0)

Bramka: Marcin Robak 86'

Śląsk Wrocław:
I połowa: Jakub Wrąbel – Kamil Dankowski, Wojciech Golla, Piotr Celeban, Mateusz Cholewiak – Augusto, Maciej Pałaszewski – Jakub Kosecki, Mateusz Radecki, Daniel Szczepan – Arkadiusz Piech
II połowa: Jakub Słowik – Daniel Łuczak, Mariusz Pawelec, Igors Tarasovs, Mateusz Cholewiak (60. Paweł Kucharczyk) – Piotr Samiec-Talar, Jakub Łabojko, Michał Chrapek, Damian Gąska, Robert Pich – Marcin Robak

Piast Gliwice:
I połowa: Jakub Szmatuła – Mikkel Kirkeskov, Uros Korun, Aleksandar Sedlar, Marcin Pietrowski – Patryk Dziczek, Patryk Sokołowski – Joel Valencia, Gerard Badia, Mateusz Mak – Michal Papadopulos
II połowa: Frantisek Plach – Artur Bogusz, Jakub Czerwiński, Robert Obst, Mikkel Kirkeskov (70. Sebastian Pociecha) – Marcin Pietrowski (64. Patryk Sokołowski), Patryk Dziczek (70. Aleksandar Sedlar) – Denis Gojko, Gerard Badia (60. Łukasz Krakowczyk), Aleksander Jagiełło – Przemysław Kita

Materiał oryginalny: Sparingi. Skrót meczu Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 1:0 [WIDEO] - Gol24