SPR Pogoń Szczecin jest już pewna grupy mistrzowskiej [ZDJĘCIA]

Jakub Lisowski
SPR Pogoń Szczecin - Piotrcovia Piotrków 41-29.
SPR Pogoń Szczecin - Piotrcovia Piotrków 41-29. Andrzej Szkocki/Polska Press
69 bramek padło w meczu szczypiornistek Pogoni i Piotrcovii w 18. kolejce ekstraklasy pań.

Dominacja Pogoni widoczna była od początku, ale budowanie przewagi postępowało spokojnie. Ale skutecznie, bo po kwadransie gry było już 13:8. Piotrkowianki zerwały się i doszły na 15:13 i to był koniec emocji. W ostatnich 5 minutach I połowy Pogoń znokautowała przyjezdne. Bramki na zmianę rzucały Joanna Gadzina z Moniky Bancilon i różnica bramkowa znów była okazała.

Druga połowa podobna. Rywalki próbowały, ale dobrze broniła Marta Wawrzynkowska, a w ataku szczecinianki sobie radziły raczej bez problemów. W 52. minucie na 34:24 trafiła Bancilon i jak zauważyli statystycy była to 200. ligowa bramka Brazylijki w barwach Pogoni.

SPR Pogoń Szczecin – Piotrcovia Piotrków 41:28 (21:14)
Pogoń: Wawrzynkowska, Krupa – Bancilon 9, Nosek 5, Królikowska 4, Blazević 4, Noga 4, Cebula 3, Zawistowska 3, Kochaniak 3, Gadzina 3, Płomińska 2, Marcikowa 1, Urbańska, Janas, Koprowska.

Wszystko o IO Pjongczang 2018 - polub nas i bądź na bieżąco!

Sportowy24.pl

10 transmisji z Igrzysk w Pjongczangu, których nie możesz przegapić!

**Magazyn Sportowy24 na

Igrzyska Olimpijskie 2018 w Pjongczangu

**

Więcej wideo na Youtube Sportowy24 - zasubskrybuj i nie przegap!

Materiał oryginalny: SPR Pogoń Szczecin jest już pewna grupy mistrzowskiej [ZDJĘCIA] - Głos Szczeciński