Tomasz Ryzner
Za niespełna trzy tygodnie Stal Stalowa Wola rozpocznie rundę wiosenną
Za niespełna trzy tygodnie Stal Stalowa Wola rozpocznie rundę wiosenną stalstalowa wola/facebook
W rozegranym w Stalowej Woli meczu kontrolnym miejscowa Stal pokonała 2:0 Pogoń-Sokoła Lubaczów. Bramki dla drugoligowca zdobyli Adam Imiela i Lucjan Klisiewicz.

W I połowie nie było za bardzo widać, że „Stalówka” gra dwie klasy wyżej od swego sparingowego rywala. O gola dla czwartoligowca mógł się pokusić Szymon Dziadosz, ale przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem gospodarzy. – Tym razem zagraliśmy słaby mecz – oceniał Ireneusz Pietrzykowski, trener Stali.

Po dużych zmianach latem, w przerwie zimowej n Hutniczej nie widziano potrzeby do przetasowań w kadrze.

Mamy dwóch nowych ludzi w zespole, Muzyka, Strózika, a jeśli nadarzy się okazja, to pozyskamy ewentualnie jeszcze jednego zawodnika

dodał coach stalowowolskiej drużyny.

Lubaczowianie testowali dwóch zawodników.

– W I połowie mecz prowadzony w szybkim tempie, wyrównany. W II połowie Dziadosz zdobył gola ze spalonego, ale generalnie Stal była już lepsza – zaznaczył Robert Machczyński, prezes Pogoni-Sokoła.

Stal Stalowa Wola - Pogoń-Sokół Lubaczów 2:0 (0:0)

Bramki: Imiela, Klisiewicz.