1/122

W sobotę w Morawicy odbyły się kolejne zawody z cyklu Cross Run. Wystartowało 80 biegaczy. Rywalizacja była niezwykle emocjonująca.- Zawodnicy biegli

Zdjęcia Archiwum organizatora/Jacek Wiatrowski

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/122] Następne

Startowałeś w kolejnym biegu z cyklu Cross Run w Morawicy. ZNAJDŹ SIĘ NA ZDJĘCIACH

- Zawodnicy biegli dzisiaj tzw "dyszkę" na 12 kilometrów. Była super pogoda, idealna do biegania. Kolejne biegi odbędą się w Piekoszowie na 30 kilometrów, a następnie w Kielcach na około 105 kilometrów - powiedział Jacek Wiatrowski, organizator biegu.
Pierwsze miejsce wśród mężczyzn zajął Sebastian Łukasiewicz (Klub Biegowy Gepard) - 51,04. Drugi był Zbigniew Dulemba (Juventa Kobex Starachowice) - 51,21, a na trzeciej pozycji uplasował się Zenon Stępień (Mechanik i Przyjaciele) - 52,09.
Wśród kobiet najlepsza była Agnieszka Nawrot (Daniel Wosik Tervel Team) - 59,48. Drugą lokatę wywalczyła Joanna Turak (Puławianin Puławy) - 1:11,52, a trzecia była Mariola Antas - 1:12,29.