Damian Wiśniewski
Mecz Gród Wiślica - Zorza Tempo Pacanów przyniósł dużo emocji
Mecz Gród Wiślica - Zorza Tempo Pacanów przyniósł dużo emocji Dorota Prokop
W sobotę w meczu 16. kolejki grupy drugiej świętokrzyskiej klasy A Gród Wiślica pokonał u siebie Zorzę Tempo Pacanów. Zobacz zdjęcia z tego spotkania.

Gród Wiślica pokonał Zorzę Tempo Pacanów w klasie A

Gród Wiślica - Zorza Tempo Pacanów 2:1
Bramki:
Konrad Cebula dla gości.

Mecz bardzo dobrze zaczęli goście, bowiem już na samym początku Konrad Cebula zdobył bramkę strzałem z rzutu karnego. Gospodarze mieli natomiast dwa rzuty karne po faulach bramkarza rywali, jednego z nich nie zdołali wykorzystać.

Mecz przyniósł dużo emocji, po podyktowaniu drugiej jedenastki doszło do przepychanek. Ogółem w całym meczu arbiter pokazał trzy czerwone kartki (dwie dla Zorzy, jedną dla Wiślicy), a do drugiej połowy doliczył aż dziesięć minut. Bramka na 2:1 już po 90. minucie gry.