Szczęsny nie zatrzymał Napoli z Zielińskim i Milikiem. Ciekawie w tabeli

tom
Szczęsny nie zatrzymał Napoli z Zielińskim i Milikiem. Ciekawie w tabeli EASTNEWS
Liga włoska. W meczu 27. kolejki włoskiej Serie A AS Roma przegrała na Stadio Olimpico w Rzymie z Napoli 1:2. W spotkaniu tym zagrało trzech Polaków. Wojciech Szczęsny rozegrał pełne 90 minut i nie miał szans na obronę strzałów strzelca obu goli dla neapolitańczyków Driesa Mertensa. Na boisku w drugiej połowie pojawili się także Piotr Zieliński (w 74. minucie) i Arkadiusz Milik (79. minuta).

LIGA WŁOSKA w GOL24

POLACY ZA GRANICĄ w GOL24

Najlepsze piłkarskie newsy - polub nas!

Materiał oryginalny: Szczęsny nie zatrzymał Napoli z Zielińskim i Milikiem. Ciekawie w tabeli - Gol24