Jakub Pikulik
Piotr Paluch jako trener zdobył ze Stalą Gorzów złoty medal w 2014 r. Teraz jest trenerem juniorów tej drużyny, a jego miejsce zajął Stanisław Chomski. Jakub Pikulik
Trener Juniorów Stali Gorzów i były trener żółto-niebieskich Piotr Paluch zapewnia, że cała drużyna jest już skoncentrowana na niedzielnym pojedynku z Get Well Toruniem. - Pojedziemy na 200 procent - zapewnia P. Paluch.

- Nigdy nie można być spokojnym, sport uczy pokory. Zwycięstwo i złoty medal musimy sobie wywalczyć. Jedziemy z nastawieniem, żeby to złoto zdobyć. Do odrobienia jest osiem punktów, musimy wygrać dwa biegi 5:1, a jak wiemy w Toruniu jeździ wielu znakomitych zawodników. Nie będzie łatwo, będą emocje i wszyscy mecz będą oglądać na stojąco - mówi Piotr Paluch. Dodaje, że w finale walka o zwycięstwo wygląda zupełnie inaczej, niż w rundzie zasadniczej.

Zapytany o szanse Falubazu Zielona Góra Piotr Paluch odpowiada: - Brąz będzie dla Falubazu. Nie ma co ukrywać, że drużyna wrocławska jest rozbita. Nie poradzili sobie u siebie, nie sądzę, żeby poradzili sobie w Zielonej Górze - mówi P. Paluch.

Zobacz tez: Kibice Stali zapraszają do wspólnego dopingu na finale PGE Ekstraligi

Materiał oryginalny: Trener juniorów Stali Gorzów Piotr Paluch przyznaje, że cała drużyna pojedzie w finale na 200 proc. - Gazeta Lubuska