Trenerzy po meczu: Ruch trafił na dobry okres Pogoni

Maurycy Brzykcy
To zdecydowanie najlepszy okres Kazimierza Moskala w Pogoni.
To zdecydowanie najlepszy okres Kazimierza Moskala w Pogoni. Sebastian Wołosz
Kazimierz Moskal jest zadowolony z wyniku spotkania z Ruchem (2:1) i z gry w drugiej połowie, choć zdarzyło mu się ściskać kciuki. Dla gości i Waldemara Fornalika to z kolei fatalny wynik.

Waldemar Fornalik, trener Ruchu Chorzów: Już złożyłem gratulacje Kazkowi po drodze do sali konferencynej. To był dobry i ciekawy mecz. W I połowie nasza gra nie wyglądała najgorzej. Strata bramki zdecydowanie nakręciła Pogoń. My mieliśmy problem z dochodzeniem do sytuacji podbramkowych. Trafiliśmy na okres dobrej gry Pogoni i przegraliśmy 1:2. To dla nas fatalny wynik, bo któryś raz przegrywamy w taki sposób. Plusem jest bramka Jarka Niezgody. Musimy przygotować się bardzo starannie do meczu z Lechem, który będziemy chcieli wygrać.

Kazimierz Moskal, trener Pogoni Szczecin: Jesteśmy bardzo zadowoleni. Ten tydzień i miesiąc w ogóle był dla nas bardzo udany. Możemy cieszyć się wynikiem tego wieczora, ale patrzymy już naprzód. Od poniedziałku startuje operacja Gdańsk. W drugiej połowie stworzyliśmy sobie kilka sytuacji. Kontrataków nie udało zakończyć się bramkami. Pod koniec trzeba było trochę ściskać kciuki, żeby dowieźć wynik. Po tym trudnym tygodniu chcę to powiedzieć: szacunek dla piłkarzy, że po straconym golu odwróciliśmy losy meczu.

Materiał oryginalny: Trenerzy po meczu: Ruch trafił na dobry okres Pogoni - Głos Szczeciński