W weekend grają świętokrzyscy piłkarscy trzecioligowcy [WYNIKI]

dor, włZaktualizowano
W weekend odbędzie się kolejka piłkarskiej trzeciej ligi. Grają KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, Spartakus Daleszyce, Czarni Połaniec i Wisła Sandomierz. Sprawdź wyniki.

KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Soła Oświęcim 2:1 (1:0)
Bramki: samobójcza 21, Bartłomiej Smuczyński 48 - Michał Rutkowski 60.

Hutnik Kraków - Czarni Połaniec 4:0 (3:0)
Bramki: 1:0 Kamil Sobala 18, 2:0 Błażej Radwanek 37, 3:0 Błażej Radwanek 45, 4:0 Mateusz Kotwica 88 z karnego.

Hutnik (skład wyjściowy): Zając - Jaklik, Bienias, Świątek, Sobala, Antoniak, Radwanek, Linca, Matysek, Janecki, Świątko.
Czarni (skład wyjściowy): Gnatek - Wątróbski, Meszek, Witek, Misiak, Misztal, Buczek, Janiec, Bawor, Tetlak, Ryguła.

Już po 45 minutach było praktycznie po meczu. Trzy stracone gole przez Czarnych, to efekt kardynalnych błędów w defensywie. Tuż pod koniec meczu jego wynik ustalił Mateusz Kotwica wykorzystując rzut karny.

Motor Lublin - Spartakus Daleszyce 3:1 (1:0)
Bramki: Kamil Pajnowski 45, 48, 86 - Wiktor Brożyna 88.
Motor: Olszewski – Pajnowski (86. Kraśniewski), Ranko, Waleńcik, Michota (64. Cichocki) - Brzyski, Sz. Kamiński (68. Gałecki), Poźniak, Pożak (82. Wołos), Bonin (64. Paluch) - M. Majewski.
Spartakus: Pietras 5 - M. Zawadzki 5, Bednarski 6 (70. Kaleta 2), Kokosza, Krzeszowski 5 - Ostrowski 5 (76. Sitarz Ż), Cedro 6, Jeziorski 6, Ł. Zawadzki 5 (70. Bogacz nie klas.) - Sot 6 Ż, Brożyna 6.
Sędziował: Paweł Sitkowski (Biała Podlaska).
Widzów: 2675.

Piłkarze Spartakusa przegrali z Motorem, jednym z kandydatów do awansu. Bohaterem w ekipie gospodarzy był Kamil Pajnowski, który zdobył trzy bramki. Dla lubelskiej drużyny było to czwarte z rzędu zwycięstwo w rundzie wiosennej. Spartakus w czterech meczach wywalczył jeden punkt.
Jedyną bramkę dla Spartakusa zdobył w 88 minucie Wiktor Brożyna, który strzałem z kilku metrów sfinalizował składną akcję zespołu. Było to już przy stanie 3:0 dla gospodarzy. Spartakus bliski szczęścia był też w 52 minucie, ale po strzale Bartosza Sota piłka trafiła w słupek.
Dla gospodarzy trzy gole strzelił boczny obrońca Kamil Pajnowski. Pierwszego w zamieszaniu podbramkowym w ostatnich sekundach pierwszej połowy. Drugiego w 48 minucie strzałem głową po dośrodkowaniu z lewej strony, a trzeciego w 86 minucie również głową, po centrze z rzutu wolnego.
-Mimo porażki zagraliśmy dobre spotkanie, co podkreślali też gospodarze. Postawiliśmy się Motorowi. Dwie bramki straciliśmy po stałych fragmentach gry, jedną z akcji. My mieliśmy okazje między innymi Bartka Sota, Michała Cedro. Pozostawiliśmy dobre wrażenie, ale, niestety, punktów znowu nie ma. Sytuacja robi się trudna, ale jest jeszcze nadzieja - mówił po meczu Andrzej Więcek, trener Spartakusa.

Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisła Sandomierz 0:0.
Wierzgacz - Konefał, Wilk, Kolbusz, Chorab - Sornat (60' Pasternak), Kamiński, Siedlecki, Nogaj - Bętkowski (70' Rop), Piechniak (78' Poński).

Cenny remis wywalczyli podopieczni trenera Dariusza Pietrasiaka na trudnym terenie.

TAK WYGLĄDA KIELECKO-WĘGIERSKA PRZYJAŹŃ [ZDJĘCIA KIBICÓW, VIDEO]

OTO NOWE PGE VIVE KIELCE. ZOBACZ ZMIANY I SKŁAD NA SEZON 2018/2019 [ZDJĘCIA]

SŁAWEK SZMAL SKOŃCZYŁ 40 LAT. Zobaczcie „KASĘ”, JAKIEGO NIE ZNACIE [UNIKALNE ZDJĘCIA]

20 LAT TEMU W KIELCACH ODBYŁ SIĘ PIERWSZY MECZ GWIAZD ISKRA SHOW.

PRAWIE JAK MESSI. MICHAŁ JURECKI WYSTĄPIŁ W TURBOKOZAKU

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIM SPORCIE NA:

Materiał oryginalny: W weekend grają świętokrzyscy piłkarscy trzecioligowcy [WYNIKI] - Echo Dnia Świętokrzyskie