Weronika Wołodko z #VolleyWrocław wróciła do trenowania

Weronika Wołodko z #VolleyWrocław wróciła do trenowania

RED.

Gazeta Wrocławska

Aktualizacja:

Gazeta Wrocławska

Weronika Wołodko z #VolleyWrocław wróciła do trenowania

©Andrzej Szkocki

Dobra informacja z drużyny #VolleyWrocław. Do trenowania, po miesięcznej przerwie, powróciła Weronika Wołodko. Pauza rozgrywającej wynikała z choroby, która uniemożliwiała profesjonalne uprawianie sportu.
Weronika Wołodko z #VolleyWrocław wróciła do trenowania

©Andrzej Szkocki

W styczniu Volley Wrocław ogłosił, że z powodu choroby do gry niezdolna jest Weronika Wołodko. Rozgrywająca musiała pauzować, a z powodu wielu niewiadomych – w tym czasu, jaki będzie potrzebny młodej siatkarce na powrót do pełnej sprawności – klub z Dolnego Śląska zdecydował się na zakontraktowanie nowej siatkarki – Jolanty Kelner.

Organizm sportowca ma to do siebie, że często zdecydowanie szybciej radzi sobie z chorobami.
Tak było i w przypadku Weroniki Wołodko, która do trenowania powróciła w połowie tego tygodnia. Na razie skupiać będzie się na odbudowaniu kondycji i formy, dzięki której będzie mogła pomóc zespołowi w walce w kolejnych meczach.

– Bardzo się cieszę, że w końcu – po prawie miesięcznej przerwie, mogę wrócić do aktywności fizycznej. Doskonale zdaje sobie sprawę, ile ciężkiej pracy czeka mnie w najbliższych tygodniach. Jednak wierzę, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej zarówno z „czuciem piłki”, jak i z kondycją. Z niecierpliwością czekam na nasze najbliższe spotkania, które z pewnością dostarczą ogrom emocji, za którymi bardzo się stęskniłam. Mam nadzieję, że będę miała szansę pomóc mojej drużynie w osiągnięciu jak najlepszych wyników w dalszej części sezonu – powiedziała Wołodko.

Powrót do gry 20-latki to powód do radości dla wrocławskiego sztabu i pierwsza pozytywna informacja dotycząca zdrowia siatkarek w ostatnim czasie. W zespole pozostanie także Jolanta Kelner, która wsparła drużynę w trudnym czasie, podczas nieobecności Wołodko.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Wyniki

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej

Sportowy24 na Facebooku