Wyjątkowa świąteczna oprawa na meczu Radomiak Radom - Lech Poznań. Kibice zielonych zrobili show na meczu PKO BP Ekstraklasy. Zobacz zdjęcia

Maciej Kwiatkowski
Oprawa kibiców podczas meczu Radomiaka z Lechem
Oprawa kibiców podczas meczu Radomiaka z Lechem Maciej Kwiatkowski/Olga Ilkevych
Pojedynek 19. kolejki PKO BP Ekstraklasy pomiędzy Radomiakiem Radom, a Lechem Poznań zakończył się remisem. Fani obejrzeli cztery gole, ale i świąteczną oprawę. Oto jej efekty.

Oprawa kibiców Radomiaka na meczu z Lechem Poznań

Po dwóch pojedynkach bez opraw (mecze ze Śląskiem Wrocław i Górnikiem Zabrze), na obiekt Radomskiego Centrum Sportu, ta powróciła. Kibice zielonych zgodnie z przypuszczeniami wykonali oprawę nawiązującą do świąt.

Tym razem wielka flaga pojawiła się, równo z pierwszym gwizdkiem arbitra Daniela Stefańskiego z Bydgoszczy. Poza nią kibice przygotowali racowisko oraz pirotechnikę. Arbiter na skutek powstałego dymu, na chwile zmuszony był przerwać pojedynek. Ostatecznie ten zakończył się remisem 2:2, choć goście prowadzili już 2:0.

Teraz w rozgrywkach nastąpi świąteczna przerwa, a piłkarze na pierwszych zajęciach stawią się 9 stycznia 2024 roku.