Wysoka wygrana rezerw Vive Tauronu Kielce

(PK)
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, Vive Tauron II Kielce pokonał Glorię Katowice.

Vive Tauron II Kielce – Gloria Katowice 38:26 (21:6)

Vive Tauron II: Markowski, Pytlos – Falasa 5, Bulski 3, Fąfara 5, Kogutowicz, Bekier 3, Czechowski 3 (2), Grdeń 4 (1), Bis 3, Siedlarz 2, Skowron 1, Nowak 1, Ciołak, Banaś 3 (2), Telka 5.

Kielczanie wygrali bez żadnych problemów, o ich wysokim zwycięstwie zadecydowała pierwsza połowa. W 9 minucie drużyna trenera Rafała Bernackiego prowadziła 5:1, a od stanu 15:6 rzuciła sześć bramek z rzędu.

Materiał oryginalny: Wysoka wygrana rezerw Vive Tauronu Kielce - Echo Dnia Świętokrzyskie