Redakcja
XXIX Międzynarodowy Bieg po Plaży w Jarosławcu 2019
XXIX Międzynarodowy Bieg po Plaży w Jarosławcu 2019 Ryszard Pietrasz
Za nami XXIX Międzynarodowy Bieg po Plaży w Jarosławcu. Bieg był ekstremalny i sprawdzianem mocy był odcinek ponad 5 km plażą. Tu wiał silny wiatr w twarz biegaczom. Dodatkowo fragment plaży zabrało morze i trzeba było biec po kamieniach. Kto dobrze pokonał ten odcinek trasy, to mógł liczyć na dobre miejsce. Trasa premiowała startujących dobrze przygotowanych fizycznie.

Wśród panów dystans 15 km najszybciej pokonał Andrzej Starzyński (Ukraina) - 51 min. 21 sek. Drugi metę minął Andrzej Rogiewicz - 51 min. 54 sek. Trzeci był Adam Głogowski - 52 min.

Najszybszy z zawodników z powiatu sławieńskiego był Jan Rybarczyk z Darłowa, który zajął 17 lokatę uzyskując 59 min. 56 sek. Na pozycji 34 plasował się Witold Mierzwa z Darłowa - 01:03:45. Jako 58 metę minął Błażej Krukowski (KB SPOKO Sławno) - 01:06:02.

07.07.2019 Gdańsk. Baltic Sail 2019.

Baltic Sail 2019. Parada Żaglowców w Gdańsku po wodach Motła...

Wśród pań wygrała Tetiana Velisova (Ukraina) -01:01:48. Druga była Ewelina Paprocka - 01;01;40. Trzecia metę minęła Katarzyna Pobłocka - Głogowska (UKS Ekonomik Maratończyk Lębork) -01:03:59.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE: slawno.naszemiasto.pl

Najlepiej z pań z powiatu sławieńskiego wypadła Monika Nieckarz (KB SPOKO Sławno), która zajęła 17 miejsce -01:14:28.