TERMINARZ DMP 2020
[b]Część zasadnicza
1. kolejka[/b]
3-04-2020 (piątek)Eleven Sports: WROCŁAW-LUBLIN
3-04-2020(piątek) Eleven Sports: CZĘSTOCHOWA-GRUDZIĄDZ
5-04-2020(niedziela)nSport GORZÓW-LESZNO
5-04-2020(niedziela) nSport+: RYBNIK-ZIELONA GÓRA
2. kolejka
11-04-2020 (sobota) Eleven Sports: LESZNO-WROCŁAW
11-04-2020 (sobota) Eleven Sports: GRUDZIĄDZ-RYBNIK
12-04-2020 (niedziela) nSport+: ZIELONA GÓRA-CZĘSTOCHOWA
12-04-2020 (niedziela) nSport+: LUBLIN-GORZÓW
3. kolejka
17-04-2020 (piątek) Eleven Sports: LESZNO-LUBLIN
17-04-2020 (piątek) Eleven Sports: ZIELONA GÓRA-GRUDZIĄDZ
19-04-2020 (niedziela) nSport+: RYBNIK-GORZÓW
19-04-2020 (niedziela) nSport+: CZĘSTOCHOWA-WROCŁAW
24-04-2020 (piątek) Data rezerwowa
26-04-2020 (niedziela) Data rezerwowa
4. kolejka
1-05-2020 (piątek) Eleven Sports: GORZÓW-CZĘSTOCHOWA
1-05-2020 (piątek) Eleven Sports: LUBLIN-RYBNIK
3-05-2020 (niedziela) nSport+: WROCŁAW-ZIELONA GÓRA
3-05-2020 (niedziela) nSport+: GRUDZIĄDZ-LESZNO
10-05-2020 (niedziela) Data rezerwowa
17-05-2020(niedziela)Data rezerwowa
5. kolejka
22-05-2020 (piątek) Eleven Sports: WROCŁAW-GRUDZIĄDZ
22-05-2020 (piątek) Eleven Sports: RYBNIK-LESZNO
24-05-2020 (niedziela) nSport+: ZIELONA GÓRA-GORZÓW
24-05-2020 (niedziela) nSport+: CZĘSTOCHOWA-LUBLIN
6. kolejka
29-05-2020 (piątek) Eleven Sports: RYBNIK-CZĘSTOCHOWA
29-05-2020 (piątek) Eleven Sports: LUBLIN-GRUDZIĄDZ
31-05-2020 (niedziela)nSport+: LESZNO-ZIELONA GÓRA
31-05-2020 (niedziela) nSport+: GORZÓW-WROCŁAW
7. kolejka
5-06-2020 (piątek) Eleven Sports: WROCŁAW-RYBNIK
5-06-2020 (piątek) Eleven Sports: ZIELONA GÓRA-LUBLIN
7-06-2020 (niedziela) nSport+: GRUDZIĄDZ-GORZÓW
7-06-2020 (niedziela) nSport +CZĘSTOCHOWA-LESZNO
12-06-2020 (piątek) Data rezerwowa
14-06-2020 (niedziela) Data rezerwowa
8. kolejka
19-06-2020 (piątek) Eleven Sports: LESZNO-GORZÓW
19-06-2020 (piątek) Eleven Sports: ZIELONA GÓRA-RYBNIK
21-06-2020 (niedziela) nSport+: GRUDZIĄDZ-CZĘSTOCHOWA
21-06-2020 (niedziela) nSport+: LUBLIN-WROCŁAW
9. kolejka
26-06-2020 (piątek) Eleven Sports: RYBNIK-GRUDZIĄDZ
26-06-2020 (piątek) Eleven Sports: CZĘSTOCHOWA-ZIELONA GÓRA
28-06-2020 (niedziela) nSport+: WROCŁAW-LESZNO
28-06-2020 (niedziela) nSport+: GORZÓW-LUBLIN
10. kolejka
3-07-2020 (piątek) Eleven Sports: GORZÓW-RYBNIK
3-07-2020(piątek) Eleven Sports: LUBLIN-LESZNO
5-07-2020 (niedziela) nSport+: WROCŁAW-CZĘSTOCHOWA
5-07-2020 (niedziela) nSport+: GRUDZIĄDZ-ZIELONA GÓRA
11. kolejka
10-07-2020 (piątek) Eleven Sports: LESZNO-GRUDZIĄDZ
10-07-2020 (piątek) Eleven Sports: CZĘSTOCHOWA-GORZÓW
12-07-2020 (niedziela) nSport+: ZIELONA GÓRA-WROCŁAW
12-07-2020 (niedziela) nSport+: RYBNIK-LUBLIN
17-07-2020 (piątek) Data rezerwowa
19-07-2020 (niedziela) PGE IMME
24-07-2020 (piątek) Data rezerwowa
26-07-2020 (niedziela) Data rezerwowa
12. kolejka
31-07-2020 (piątek) Eleven Sports: LESZNO-RYBNIK
31-07-2020 (piątek) Eleven Sports: LUBLIN-CZĘSTOCHOWA
2-08-2020 (niedziela) nSport+: GORZÓW-ZIELONA GÓRA
2-08-2020 (niedziela) nSport+: GRUDZIĄDZ-WROCŁAW
13. kolejka
7-08-2020 (piątek) Eleven Sports: GRUDZIĄDZ-LUBLIN
7-08-2020 (piątek) Eleven Sports: CZĘSTOCHOWA-RYBNIK
9-08-2020 (niedziela) nSport+: WROCŁAW-GORZÓW
9-08-2020 (niedziela) nSport+:ZIELONA GÓRA-LESZNO
14-08-2020 (piątek) Data rezerwowa
16-08-2020 (niedziela) Data rezerwowa
14. kolejka
21-08-2020 (piątek) Eleven Sports: GORZÓW-GRUDZIĄDZ
21-08-2020 (piątek) Eleven Sports: RYBNIK-WROCŁAW
23-08-2020 (niedziela) nSport+: LESZNO-CZĘSTOCHOWA
23-08-2020 (niedziela) nSport+: LUBLIN-ZIELONA GÓRA
Część finałowa
**
6-09-2020 (niedziela) Półfinał (4 –1)
6-09-2020 (niedziela) Półfinał (3 –2)
11-09-2020 (piątek) Data rezerwowa
13-09-2020 (niedziela) Półfinał (1 –4)
13-09-2020 (niedziela) Półfinał (2 –3)
18-09-2020 (piątek) Data rezerwowa
20-09-2020 (niedziela) Finał
20-09-2020 (niedziela) Mecz o 3. miejsce
25-09-2020 (piątek) Data rezerwowa
27-09-2020 (niedziela) Finał
27-09-2020 (niedziela) Mecz o 3. miejsce
2-10-2020 (piątek) Data rezerwowa
4-10-2020 (niedziela) Data rezerwowa
5-10-2020 (niedziela) Gala PGE Ekstraligi (Warszawa)
Jak co roku, terminarz PGE Ekstraligi powstał w oparciu o kilka przesłanek, z których najważniejsze to:
- zajętości stadionów w związku z zawodami rangi FIM i FIM Europe, a także innymi wydarzeniami organizowanymi na obiektach klubów PGE Ekstraligi
- naprzemienność meczów w dwóch pierwszych rundach
- nie rozgrywanie więcej niż dwóch meczów przez jedną drużynę pod rząd u siebie lub na wyjeździe
- nie rozgrywanie meczów derbowych w pierwszych czterech rundach
Bardzo ważnym elementem terminarza było uwzględnienie w nim dat rezerwowych (piątki/niedziele). Godziny rozgrywania meczów będą publikowane w osobnych Komunikatach PGE Ekstraligi.
Liczba meczów rozgrywanych przez kluby PGE Ekstraligi w roli organizatora w rundzie zasadniczej:
Klub organizatora (piątki-niedziele)
Leszno 5 - 2
Wrocław 3 - 4
Częstochowa 4 - 3
Zielona Góra 3 - 4
Grudziądz 2 - 5
Lublin 4 - 3
Gorzów 3 - 4
Rybnik 4 - 3
*sobota 11.04.2020 (dwa mecze)
Wywiad z prezesem Jagiellonii Białystok Wojciechem Pertkiewiczem
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?