1. liga piłkarek ręcznych. Pierwsza porażka Suzuki Korony Handball Kielce

Suzuki Korona Handball Kielce
W meczu 1. ligi piłkarek ręcznych, PreZero APR Radom wygrała z Suzuki Koroną Handball Kielce. To pierwsza porażka kielczanek w tym sezonie.

PreZero APR Radom - Suzuki Korona Handball Kielce 23:20 (11:11)
Suzuki Korona Handball: Hibner, Smelcerz - Grabarczyk 2, Miśkiewicz 1, Sigurdardottir 5, Podsiadło 2, Jaworska 1, Staszewska 1, Rzepka, Szymanik 2, Berlińska 6 (1), Mikocka.

O pierwszej w tym sezonie porażce kielczanek zadecydował początek drugiej połowy, kiedy nasza drużyna zagrała nieskutecznie, zmarnowała miedzy innymi dwa rzuty karne. Przez dziewięć minut gry drużyna trenera Pawła Tetelewskiego zdobyła tylko jednego gola, nie potrafiła sobie poradzić z mocno grającymi w obronie rywalkami i z prowadzenia Koroneczek 12:11 (jedynego w meczu) zrobiło się 13:18. Przyjezdne ruszyły w pogoń i kilka razy zbliżały się na różnicę jednego gola (51 minuta 18:17, 54 - 19:18, 58 - 21:20) i miały piłki na remis, ale popełniały wtedy błędy albo znów oddawały nieskuteczne rzuty.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy drużynami sąsiadującymi ze sobą w tabeli (kielczanki są drugie, radomianki trzecie) była wyrównana, choć niemal cały czas prowadziły miejscowe. Dobrze w naszej bramce spisywała się Małgorzata Hibner, która wróciła do gry po kilkumiesięcznej przerwie (po spadku z PGNiG Superligi zakończyła karierę). "Hibi" zastąpiła Martę Chodakowską, która na treningu doznała kontuzji kolana.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]