1. liga piłkarek ręcznych. Wysoka wygrana Suzuki Korony Handball Kielce, choć był słabszy moment

Suzuki Korona Handball Kielce wysoko pokonała JKS San Jarosław.
Suzuki Korona Handball Kielce wysoko pokonała JKS San Jarosław. Kamil Bielaszewski
W meczu 1. ligi piłkarek ręcznych, Suzuki Korona Handball Kielce wygrała z JKS San Jarosław.

Suzuki Korona Handball Kielce - JKS San Jarosław 33:18 (16:11)
Suzuki Korona Handball: Chodakowska 1, Toboła, Smelcerz - Grabarczyk 3, Miśkiewicz 1, Białecka 1, Sigurdardottir 1, Podsiadło 4, Jaworska 8, Staszewska, Rzepka, Maciążek 2 (1), Szymanik, Kotwica 1, Berlińska 9, Mikocka 2.

Rywalki, trenowane przez byłego reprezentanta Polski, Michała Kubisztala, przyjechały do Kielc w tylko 10-osobowym składzie. Kielczanki zaczęły bardzo dobrze i w 13 minucie prowadziły 10:2, ale potem się "zacięły", popełniały proste błędy. Jarosławianki to wykorzystały i w 22 minucie skróciły dystans do czterech trafień (11:7).

Druga połowa to już decydowana przewaga drużyny trenera Pawła Tetelewskiego. Okres między 35 a 47 minutą Suzuki Korona Handball wygrała 9:0 i prowadziła 27:13.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani