Archiwum
W zaległym meczu 1. ligi piłkarzy ręcznych, Orlen Upstream SRS Przemyśl wygrał z KSSPR Końskie.

Orlen Upstream SRS Przemyśl - KSSPR Końskie 30:28 (15:11)
KSSPR: Szot, Jarosz - P. Napierała, Woś 6, W. Sękowski, Ł. Sękowski 1, Maleszak 1, Wolski 6, B. Sękowski 4, Włodarski 4, Kubała 2, Śledź, P. Matyjasik 4 (2), Ciołak, Słonicki.

Konecczanie, dla których był to pierwszy ligowy pojedynek w tym roku, zagrali w Przemyślu „falami”. Dobrze zaczęli i w 14 minucie wygrywali 7:6. Potem przez 10 minut nie zdobyli gola i gospodarze wyszli na 12:7. Końcówka pierwszej połowy była wyrównana, a na początku drugiej gospodarze mieli serię czterech trafień i było 19:11 (34 minuta). Potem znów dobry okres gry KSSPR - w 39 minucie Orlen Upstream wygrywał tylko 20:17, ale potem szybko odskoczył na siedem bramek różnicy (25:18). Końcówka znów dla konecczan, którzy w 58 minucie przegrywali tylko 27:29, a chwilę wcześniej zmarnowali kontratak. Zadecydowała dopiero bramka na 30:27 zdobyta przez miejscowych minutę i 15 sekund przed końcem.

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH ŁOMŻA VIVE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE