2. liga piłkarzy ręcznych. AZS UJK Społem Kielce wygrał w Mysłowicach

Patryk Ptak/AZS UJK Społem Kielce
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, Siódemka Mysłowice przegrała z AZS UJK Społem Kielce.

Siódemka Mysłowice - AZS UJK Społem Kielce 25:34 (10:15)

AZS UJK Społem: Jastrząb, Czerwiński, Kość - Bernacki 2, Papaj 1, Bulski, Boszczyk 7 (1), Curyło 5, Kubicki, Stępnik 3, Szafarczyk 5, Siedlarz 3, Sornat, Hady 5 (3), Grzesik 3.

- Wynik może być trochę mylący, bo to był ciężki dla nas mecz, na Śląsku gra się trudno. Początek był trochę nerwowy, w 27 minucie czerwoną kartkę dostał Kuba Bulski i zostaliśmy z jednym kołowym. Na plus na pewno wypadła obrona, a musimy szukać lepszej skuteczności w ataku - podsumował trener AZS UJK Społem, Tomasz Błaszkiewicz.

Kielczanie w 7 minucie objęli prowadzenie 4:1 i powoli je powiększali. W 27 minucie Siódemka zbliżyła się na dwie bramki (10:12), ale do przerwy gole zdobywali już tylko goście. Od 40 minuty zespół z Kielc miał serię pięciu bramek z rzędu, zrobiło się 14:23 i spotkanie było rozstrzygnięte.

Materiał oryginalny: 2. liga piłkarzy ręcznych. AZS UJK Społem Kielce wygrał w Mysłowicach - Echo Dnia Świętokrzyskie