2. liga. Politechnika rozbita w Mysłowicach. 19 bramek różnicy

PK
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, Siódemka Mysłowice wygrała z AZS Politechniką Świętokrzyską Kielce.

Siódemka Mysłowice - AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 39:20 (14:10)

Politechnika: Świąder, Godzwon - Wołowiec 1 (1), Łuczkiewicz 2, Banasik 2, Litwin, Pajączkowski 1, Rączka 3 (1), Pawelec 1, Sobieraj 3 (1), R. Nowak 2, Grdeń 2, Żaba-Żabiński 2, Mazur 1.

ZOBACZ>>> Sławomir Szmal skończył 40 lat. Zobacz "Kasę", jakiego nie znasz [UNIKALNE ZDJĘCIA]

Pierwsza połowa nie zapowiadała klęski kielczan. Wprawdzie Siódemka prowadziła 8:3 (15 minuta) i 12:7 (27), ale różnica bramek na jej korzyść była cały czas przyzwoita dla gości. Źle się zaczęło dziać po przerwie, kiedy przewaga gospodarzy była momentami wręcz przygniatająca. Zespół z Mysłowic wygrał tę część gry 25:10.

Materiał oryginalny: 2. liga. Politechnika rozbita w Mysłowicach. 19 bramek różnicy - Echo Dnia Świętokrzyskie