OPRAC.:
Jakub Stolarczyk jest w Leicester City od 2017 roku
Jakub Stolarczyk jest w Leicester City od 2017 roku Leicester City
Znamy pierwszego beniaminka angielskiej Premier League. Po rocznej przerwie do elity wraca Leicester City. W awansie Lisów pomógł nawet młody Polak - bramkarz Jakub Stolarczyk. Zagrał tylko raz, na początku sezonu z Huddersfield, ale zespół i tak wygrał (1:0) a o sam debiutancko zachował czyste konto w Championship.

Awans Leicester City do Premier League

Leicester City wraca po rocznej przerwie do angielskiej ekstraklasy piłkarskiej. Przesądziła o tym wyjazdowa porażka drugiego w tabeli Leeds United z Queens Park Rangers 0:4 w meczu przedostatniej, 45. kolejki Championship, czyli zaplecza elity.

Leicester, który swój mecz przedostatniej kolejki rozegra w poniedziałek na wyjeździe z Preston, wyprzedza w tabeli Leeds United o cztery punkty oraz Ipswich Town o pięć. Bezpośredni awans do Premier League wywalczą dwa najlepsze zespoły.

Rezerwowym bramkarzem Leicester jest Jakub Stolarczyk, który wystąpił w jednym meczu ligowym w tym sezonie. "Lisy" są mistrzami Anglii z 2016 roku. PAP

Jakub Stolarczyk w Leicester City - statystyki (ogółem):

• 8 meczów
  • 5 czystych kont
  • 9 wpuszczonych bramek
Widzew pozamiatał! Jego kibice zostali bohaterami wyjazdu sezonu, udając się do Chorzowa na Ruch w liczbie przekraczającej pojemność stadionu w Łodzi. Oto ranking największych wyjazdów w Polsce w kwietniu. Podium zaskakuje.

Największe wyjazdy kibiców w kwietniu. Gigantyczna liczba Wi...