Byłeś na meczu Barlinek Industria Kielce - Orlen Wisła Płock? Znajdź się na zdjęciach

Kamil Bielaszewski
Mecz Barlinek Industria Kielce - Wisła Orlen Płock o mistrzostwo Polski, Na trybunach  było szaleństwo. Zobacz kolejne zdjęcia
Mecz Barlinek Industria Kielce - Wisła Orlen Płock o mistrzostwo Polski, Na trybunach było szaleństwo. Zobacz kolejne zdjęcia Kamil Bielaszewski
Jest 20. tytuł mistrza Polski dla Kielc!!! Barlinek Industria pokonała w niedzielę 21 maja Orlen Wisłę Płock 27:24. Atmosfera w Hali Legionów była niesamowita. Zobaczcie zdjęcia z trybun.

Barlinek Industria Kielce - Orlen Wisła Płock 27:24 (15:11)

Po trzymającym do końcówki meczu horrorze piłkarze ręczni Barlinek Industrii Kielce obronili tytuł mistrza Polski. O wygranej kielczan zadecydowały dosłownie ostatnie akcje meczu. Oto nasza relacja z meczu.

Kluczowe były ostatnie minuty. Przy stanie 24:23 Arkadiusz Moryto zmarnował karnego, ale piłkę przechwycił Karaliok i za chwilę on sam podwyższył. 75 sekund przed końcem nastąpiła kluczowa sytuacja. Daniel Dujszebajew ukradł piłkę, podał do Dylana Nahiego, ten do Moryto, a reprezentacyjny skrzydłowy skończył kontrę. Było 26:23. Niespełna minutę przed końcem gola z karnego zdobył Siergiej Kosorotow, ale zdobycie złota przez zespół z Kielc przypieczętował Alex Dujszebajew!