Centralna Liga Juniorów. Korona Kielce przegrała w Rzeszowie z Resovią i nie jest już liderem

saw
Sławomir Stachura
W meczu na szczycie Centralnej Ligi Juniorów do lat 17 Korona Kielce przegrała w Rzeszowie z Resovią 1:2. Kielczanie spadli na drugie miejsce w tabeli, gdyż wyprzedziła ją od dwa punkty Resovia.

Resovia Rzeszów – Korona Kielce 2:1 (2:0)
Bramka:
Bartłomiej Gawlik w 65 dla Korony.

Korona: Gnypek (46. Dudka) – Prętnik, Gawlik, Malec (70. Świderski), Góralczyk, Rogoziński, P. Lisowski, Pawczyński (80. Plech), Sewerzyński (Sowiński), D. Lisowski (60. Kruszec), Wojtaszek (53. Górski).

Kielczanie stracili pierwsza bramkę w 9 minucie po rzucie rożnym, a drugą w 19 po strzale życia gracza Resovii z rzutu wolnego z 40 metrów.

- W 65 minucie strzeliliśmy kontaktowego gola z rzutu karnego, ale nie udało się doprowadzić choćby do remisu – przyznał Marek Graba, drugi trener Korony.

Materiał oryginalny: Centralna Liga Juniorów. Korona Kielce przegrała w Rzeszowie z Resovią i nie jest już liderem - Echo Dnia Świętokrzyskie