Michał Czajka
Drużyna z Rzeszowa zdobyła brązowy medal w klasyfikacji uniwersytetów
Drużyna z Rzeszowa zdobyła brązowy medal w klasyfikacji uniwersytetów facebook.com/azsunivrzeszow
Drużyna Uniwersytetu Rzeszowskiego podczas Akademickich Mistrzostw Polski zajęła IV miejsce w klasyfikacji ogólnej natomiast w klasyfikacji Uniwersytetów zdobyła brązowy medal.

Akademickie Mistrzostwa Polski odbyły się w tym roku w Warszawie. Drużyna AZS-u UR Rzeszów wyszła z grupy na drugim miejscu po remisach z Politechniką Opolską 2:2 i Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy 0:0. W ćwierćfinale ekipa z Rzeszowa pokonała AWF Warszawa 1:0, ale w półfinale musiała uznać wyższość Politechniki Gdańskiej przegrywając 0:1. Na koniec pozostał jeszcze mecz o trzecie miejsce, ale tutaj lepsi okazali się zawodnicy z Uniwersytetu Szczecińskiego, którzy wygrali 2:0.

• trener: Wiesław Gołda

- Chciałbym podziękować władzom uczelni AZS-u oraz sponsorom, dzięki którym wyjazd doszedł do skutku, a wszystkim zawodnikom za bardzo dobrą postawę na boisku oraz ogromne zaangażowanie

- powiedział trener rzeszowskiej drużyny Wiesław Gołda.