Dwa gole Pawła Cibickiego w szwedzkiej ekstraklasie [WIDEO]

Marcin Trzyna
Paweł Cibicki
Paweł Cibicki facebook.com
Jonkopings Sodra wygrało u siebie z Malmo FF 3:2 w meczu 2. kolejki szwedzkiej ekstraklasy. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył 22-letni Paweł Cibicki.

Paweł Cibicki jest obecnie wypożyczony z Malmo FF do Jonkopings Sodra i to właśnie w meczu z Malmo Polak zdobył dwie bramki. Cibicki na listę strzelców wpisał się w 26. i 62. minucie spotkania. 22-letni zawodnik, który w tym spotkaniu rozegrał 75 minut, ma na swoim koncie już 3 gole w obecnym sezonie ligowym.

Jonkopings Sodra IF 3-2 Malmo FF

26', 62' Paweł Cibicki, 47' Daryl Smylie - 4' Rasmus Bengtsson, 78' Jo Inge Berget

Materiał oryginalny: Dwa gole Pawła Cibickiego w szwedzkiej ekstraklasie [WIDEO] - Gol24