Bartosz Kijeski
Zobacz oceny zawodników Warty Poznań --->
Zobacz oceny zawodników Warty Poznań --->Adam Jastrzębowski
Jedna drzemka w pierwszej oraz kolejna w drugiej połowie sprawiły, że Warta Poznań przegrała 7. mecz z rzędu z Lechem Poznań. Zieloni nie zagrali złego spotkania, jednak to nie wystarczyło, na Kolejorza, który wygrał 2:0, wykorzystując dwa gapiostwa zawodników z Dolnej Wildy. Autorami bramek zostali Filip Marchwiński oraz Filip Dagerstal.

To nie było spotkanie, które porwało publiczność. W pierwszej połowie obie ekipy nie zapewniły rozrywki najwyższych lotów, oddając kilka wątpliwej jakości strzałów. Jedynie Filip Marchwiński, który zdobył jedyną bramkę w pierwszych 45 minutach, sprawił, że przy Bułgarskiej zrobiło się na moment gorąco i emocjonująco. Jednak to by było na tyle, bowiem spotkanie było prowadzone w sparingowym tempie.

Po zmianie stron tempo spotkania nie wskoczyło na wyższy poziom. Obie drużyny cały czas grały zachowawczo, nie tworząc sobie wielkich sytuacji do strzelenia bramki. Nieco bliżej wyrównania była Warta Poznań, jednak ponownie, tak jak w ostatnim meczu z Kolejorzem wyszła mało odważnie, nie zagrażając specjalnie bramce Bartosza Mrozka. Piłkarzom trenera Dawida Szulczka nie można było odmówić waleczności, jednak grając przeciwko Kolejorzowi, w niedzielnych 17. derbach Poznania w najwyższej klasie rozgrywkowej, to nie wystarczyło.

Zielonych dobił w końcówce Filip Dagerstal, który zdobył swoją pierwszą bramkę w ekstraklasie w tym sezonie, ustalając wynik spotkania na 2:0.

Są zjawiskowe i olśniewające. To dla tych pięknych kobiet piłkarze Lecha Poznań stracili głowy. Jak wyglądają żony i partnerki zawodników Kolejorza? Zobaczcie wspaniałe panie, które na co dzień są niezawodnym wsparciem dla zawodników Mistrza Polski --->

Oto partnerki piłkarzy Lecha Poznań! Olśniewające dziewczyny...