Portugalia pokonała Azerbejdżan. Piłkarz Legii bezsilny
Portugalia pokonała Azerbejdżan. Piłkarz Legii bezsilny Szymon Starnawski
Eliminacje MŚ 2022. Mahir Emreli z Legii Warszawa zagrał w przegranym meczu Azerbejdżan - Portugalia (0:3). Przyjezdni poradzili sobie gładko i to bez udziału Cristiano Ronaldo, który trenuje już z Manchesterem United.

Emreli spędził na boisku nieco ponad godzinę. W 63 minucie został zmieniony przez Turala Bayramowa. Napastnik Legii tak jak jego pozostali koledzy z ofensywy był bezsilny. Nie oddał nawet jednego strzału na bramkę, chociaż został ustawiony na szpicy.

W Portugalii różnicę zrobiły podania. Przed przerwą dwie świetne piłki w pole karne zagrał Bruno Fernandes. Pierwszą skutecznie zwieńczył Bernardo Silva, po drugiej Diogo Jota odegrał do lepiej ustawionego Andre Silvy. W drugiej połowie wynik na 3:0 ustalił Jota, uderzając głową po dośrodkowaniu Joao Cancelo.

Mahir Emreli zagrał w każdym wrześniowym meczu reprezentacji, ale nie strzelił ani jednego gola. Oprócz porażki z Portugalią jego Azerbejdżan przegrał z Luksemburgiem (1:2) i zremisował z Irlandią (1:1). Dziś poza składem znalazł się obrońca Wisły Płock, Anton Krywociuk, bowiem pauzował za kartki.

Po pięciu kolejkach Azerbejdżan z jednym punktem zamyka tabelę grupy A. Portugalia ma trzynaście punktów i czeka na odpowiedź Serbii w meczu z Irlandią.

El. MŚ 2022. W środę na PGE Narodowym arcyważne spotkanie kadry Paulo Sousy w ramach eliminacji MŚ 2022. Polacy zmierzą się z liderem grupy - Anglią i będą musieli zagrać perfekcyjnie, by zapunktować. Jaki skład wystawi do gry selekcjoner biało-czerwonych?

El. MŚ 2022. Polska - Anglia. Przewidywany skład reprezentac...