Fantastyczny doping na meczu Ligi Mistrzów Industria Kielce - Kolstad Handball. Taki kibicowaliście mistrzom Polski w Hali Legionów

Dorota Kułaga
Fantastycznie dopingowali swój zespół kibice Industrii Kielce w meczu z Kolstad Handball. Przez większą część pierwszej połowy na stojąco kibicowali, wspierając zespół w bardzo ważnym meczu Ligi Mistrzów w Hali Legionów. Żółto-biało-niebiescy wygrali 31:23 (13:10) i przypieczętowali awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzów.

Kibice na meczu Industria Kielce - Kolstad Handball w Hali Legionów

Kibice Industrii gorącym dopingiem wspierali zespół, który ma duże problemy kadrowe, a z ogromną determinacją od początku walczył w pojedynku z Kolstad Handball. Francuz Dylan Nahi po udanych akcjach podbiegał bliżej kibiców i zachęcał ich do głośnego dopingu.

Zobacz zdjęcia kibiców z meczu

A przed rozpoczęciem spotkania i w przerwie kibice mieli okazję zwiedzić Muzeum Historii Klubu iskra Kielce, którego otwarcie odbyło się dzień wcześniej, 28 lutego. Wystawionych jest ponad 600 eksponatów, ważnych w historii kieleckiego klubu. To nie lada gratka dla sympatyków piłki ręcznej, nie tylko z Kielc.