MW
W inauguracyjnym spotkaniu polskiej ligi futbolu amerykańskiego Panthers Wrocław wygrali z drużyną Lowlanders Białystok 46:6. Wrocławianie rozbili w pierwszym meczu sezonu rywali i zrewanżowali się za ubiegłoroczny przegrany finał.

Spotkanie bardzo dobrze ułożyło się dla Panthers od samego początku. Wrocławianie kontrolowali przebieg meczu od pierwszych do ostatnich minut. Pierwsze punkty zdobył dla gospodarzy Bartosz Dziedzic, który był dziś w świetnie dysponowany. Kolejne punkty zdobył Konrad Starczewski. Do przerwy zespół Panthers prowadził 18-punktami.

W drugiej połowie na boisku nic się nie zmieniło. Wrocławianie przywitali nowy sezon polskiej ligi futbolu amerykańskiego okazałym zwycięstwem. Na stadionie olimpijskim kibice obejrzeli godny mecz tej ligi. Ostatecznie gospodarze zwyciężyli z przeciwnikami z Białegostoku 45:6 i zrewanżowali się za przegrany ubiegłoroczny finał.

Materiał oryginalny: Futbol Amerykański. Panthers Wrocław - Lowlanders Białystok 46:6 [ZDJĘCIA, WYNIK, 23.03.2019] - Gazeta Wrocławska