Gra świętokrzyska piłkarska czwarta liga [WYNIKI]

dor, jkm, saw, pw
W weekend odbędą się mecze świętokrzyskiej, piłkarskiej czwartej ligi. Sprawdź [WYNIKI]

Unia Sędziszów – Granat Skarżysko-Kamienna 2:2 (2:0)
Bramki: Tomasz Nartowski 20, Łukasz Winiarski 40 z karnego - Tomasz Bartosiak 77, Kamil Uciński 81.
Unia: Otręba - Koczanoski, Żebrowski (85. Gacek), Szymański, Pańtak - Słoka, Ślęzak, Winiarski, Bratek - Nartowski (78. Niemstak), Brożek (79. Zapalski).
Granat: Wnukowski – Szyszka, Wojna, Dulak, Suwara, Dulęba, Głowaczewski, Kołodziejczyk, Bartosiak (94. Spadło), Rzeszowski, Miller (65. Uciński).

Pierwsza połowa meczu należała do gospodarzy meczu, którzy zagrali bardzo skutecznie i na przerwę schodzili z przewagą dwóch goli. Granat, podobnie, jak w poprzednim meczu z ŁKS-em Probudex Łagów, „obudził” się po przerwie, czego efektem były dwa gole. Oba zespoły miały więcej szans na zdobycie gola, ale musiały podzielić się punktami.

Drużyna gospodarzy liczyła na zwycięstwo w meczu z beniaminkiem. – Jest odrobina zawodu i pozostaje niedosyt. Nasi zawodnicy muszą zachowywać chłodną głowę w sytuacjach podbramkowych. Mieliśmy co najmniej trzy dogodne sytuacje do zdobycia kolejnych goli – powiedział po meczu Jan Wiencek, prezes Unii Sędziszów.

Trener Granatu Dominik Rokita ponownie nie mógł być zadowolony z pierwszej połówki w wykonaniu swoich podopiecznych. – W pierwszej połowie popełnialiśmy zdecydowanie za dużo błędów. Unia miała dwie dobre sytuacje i je wykorzystała. Patrząc na wynik pierwszej połowy można by było być szczęśliwym, że zakończyło się remisem, ale w drugiej połowie Unia była już tłem dla nas. Mieliśmy więcej okazji i mogliśmy się pokusić o kolejne gole – skomentował.
Mecz został rozegrany w piątek, a przyczyną tego był ślub Norberta Drożdżała, który odbędzie się w sobotę.

Alit Ożarów - GKS Nowiny 2:1 (1:1)
Bramki: Wojciech Skrobisz 8, Grzegorz Kwiatkowski 73 - Mateusz Dziubek 43.
Alit: Żytniewski - Praga (65. Kończyk), Skrobisz, Niziołek, Kosno - Marzec, Kiliański, Lipiec, Hołody (50. Głowacki), Sorbian (60. Kwiatkowski) - Rożek.
GKS: Gugulski - Boszczyk, Cichoń, Ślefarski, Niebudek - Kuzincow, Szmalec, Wojtal (67. Bujak), Dziubek (75. Gębalski) - Krzymieński (85. Kwiatek), Olearczyk.

-Przegraliśmy wygrany mecz. Mieliśmy znakomite okazje do zdobycia bramki, przy lepszej skuteczności powinniśmy rozstrzygnąć ten mecz na swoją korzyść. Gospodarze na maksa wykorzystali to, co mieli. Nieskuteczność spowodowała, że wracamy z niczym - podsumował to spotkanie Mariusz Ludwinek, trener zespołu z Nowin.

-Nowiny wysoko zawiesiły nam poprzeczkę, Bardzo dobra drużyna, fajnie, że wykorzystaliśmy atut własnego boiska. Stały fragment gry i książkowy kontratak zapewniły nam zwycięstwo. Ale przeciwnik też kilka razy doszedł do sytuacji. Tym bardziej cieszą te punkty - podsumował spotkanie Tadeusz Krawiec, trener Alitu.

Kamienna Brody - Korona II Kielce 1:4 (1:0)
Bramki: Krzysztof Świątek 39 – Wato Arweładze 53 z karnego, Felicio Brown Forbes 70, 85, Maciej Firlej 83.
Kamienna:Krupa – Jagieła, Kudriawcew, Świątek, Gajewski (72. Dziewięcki) - Sado (87. Małaczek), Mikołajek, Franus, Tymoszuk, Jakubowski - Rzepa.
Korona II: Sokół – Skrzecz, Malarczyk, Marquez (85. Urban), Kallaste - Arweładze (81. Matuszewski), Dziubek (81. Rybus), Chudecki (60. Szałas), Jopkiewicz – Firlej, Brown Forbes (85. Chińcza).
Do przerwy zanosiło się na niespodziankę, ale w drugiej połowie mająca kilku zawodników z ekstraklasowej drużyny Korona II udokumentowała swoją wyższość, strzelając cztery gole. Ale trudno się dziwić, bo w jej składzie grali między innymi były reprezentant Kostaryki Felicio Brown Forbes, Gruzin Wato Arweładze, mający na koncie ponad 160 występów w ekstraklasie Piotr Malarczyk, czy potwierdzony ostatnio do gry Hiszpan Ivan Marquez Alvarez, który ma na koncie cztery mecze w najwyższej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii.

Naprzód Jędrzejów - Olimpia-Pogoń Staszów 1:2 (0:0)
Bramki:
Dominik Butenko 50 - Krystian Rzepa 64 karny, Dominik Lis 83.

Naprzód: M. Nawrot – Piechota, M. Maciejewski, Olszewski, Butenko – Foremnik (80 Radziejewski), Osiński, Sputo, Gilewski, F. Nawrot (70 Owczarek) – P. Kowalczyk (90 Sołtysik).
Pogoń: Marzec – Bożęcki, Lis, Dutka, Guz – Uniat, Malec – K. Rzepa, Laskowski (65 Rozmysłowski), Tekiel (55 Kumański) – Kukiełka.

Łysica Bodzentyn - Lubrzanka Kajetanów 4:2 (0:1)
Bramki:
Michał Bracha 43 i 55 - Mirosław Kalista 68 i 83, Sebastian Hajduk 75, Marcin Taler 80.
Lubrzanka: Dudek - Janyst, Zawierucha, Czeneszkow, Piwowarczyk (55. Kopyciński) - Orliński (80. Gajos), Bęben, Foks (Kosela), Zwierzyński - Bracha (80. Piotrowicz), Gaj.
Łysica: Wróblewski - Kołodziejski, Cielibała, Czerkaszyn, Kaczmarek - Jaros, Hajduk (80. Rechowicz) - Chrzanowski (81. Kupisz), Dulęba (46. Stodulski), Pietrzyk (55. Taler) - Kalista (Grudziecki).

Lubrzanka prowadziła już w Bodzentynie 2:0, ale ostatecznie przegrała.

Neptun Końskie - Hetman Włoszczowa 3:0 (3:0)
Bramki:
Dominik Szymkiewicz 7, Łukasz Jamróz 31 z karnego, Karol Armata 44.
Neptun: Herda – Piwowar (88 Płyta), Szymoniak, A. Maciejewski, Ł. Skalski – P. Gardynik (70 Dutkiewicz), Kwiecień, D. Szymkiewicz, Armata, Kotarzewski (85 Sroka) – Jamróz (75 Pach).
Hetman: Gieroń - Cegieła, G. Małek, N. Małek (38. Samek), Walasek - Orzeł, Jarmuda (83. Kubicz), Chuptyś, Rajek (83. Cholerzyński), Winckowicz, Pietrowski (87. Wroński).

Zdrój Busko-Zdrój - Klimontowianka Klimontów 5:0 (4:0)
Bramki:
Jakub Jaśkiewicz 1 i 60, Jan Kowalski 7, Mateusz Rejowski 25, Mariusz Piotrowski 40,
Zdrój: Picheta - Pietras, Radwański, Pańtak, Kolasa (65. Ciepliński) - Sinkiewicz, Rogozinski (46. Grund), Piotrowski (46. Zaręba), Rejowski - Jaśkiewicz, Kowalski (58. Florczyk).

Zdrój prowadził już po 20 sekundach, gdy na listę strzelców wpisał się Jakub Jaśkiewicz a minutę potem miał poprzeczkę. Efekt był taki, że gospodarze już po pierwszej połowie prowadzili 4:0 i trener Ireneusz Pietrzykowski mógł dać szansę zmiennikom. [/b]

Wierna Małogoszcz - TS 1946 Nida Pińczów 3:2 (2:1)
Bramki:
Michał Bała 1, Mateusz Fryc 24, Damian Bednarski 90 - Marcin Szafraniec 35, Michał krzak 66.
Bramki: Michał Bała 1, Mateusz Fryc 24, Damian Bednarski 90 – Marcin Szafraniec 35, Marcin Krzak 66.

Wierna: Shram – Malinowski, Pawłowski, Bała, Michał Kołodziejczyk – Kraus (71 K. Wijas), D. Czarnecki, Bujak, B. Wijas (68 K. Gągorowski) – Rogula (80 Bednarski), Fryc.
Nida: Pałaszewski – Bandura, Zygan, Ciacia (90 Buczak), Garula (72 Kempkiewicz) – Wijas (65 Majchrzyk, Krzak, Skowera, Karasek – Szafraniec, Sobczyk (56 Gajda)

Partyzant Radoszyce - ŁKS Probudex Łagów 2:2 (2:0)
Bramki
: Mateusz Śliwka 3, Maciej Dymek 20 - Piotr Markowicz 70, Jakub Majewski 76.

Partyzant: Motyczyński – Pańczyk, Miśtal, Papros, Majewski (80 Mac. Mazur) – Dymek (89 Szustak), Morgaś, Opara, Samburski (55 Kos), Paweł Markowicz (80 Nieszporek) – Śliwka.
ŁKS Probudex: Palka – Dudzik, Jaworek, Piotr Markowicz, Bujakowski (60 Kaleta) – Rusiecki (83 Gadowski), Mika, Kołodziej (68 Biesiada), Malinowski – Stachura, Majewski.

Nowa Korona Kielce - wszyscy piłkarze bez tajemnic!

Oto nowe PGE VIVE Kielce. Zobacz skład na sezon 2018/2019

Zgody i kosy kibiców świętokrzyskich klubów piłkarskich

Znana sportowa para z Kielc na bajecznych wakacjach

Materiał oryginalny: Gra świętokrzyska piłkarska czwarta liga [WYNIKI] - Echo Dnia Świętokrzyskie