Grzegorz Niciński: Przegraliśmy wysoko i zasłużenie

psz
Lukasz Capar Polska Press
- Prowadząc 1:0 wydawało się, że ten mecz może się inaczej potoczyć, ale Wisła to klasowa drużyna. Ma dużą jakość, co pokazał dzisiaj Boguski - powiedział po porażce 1:5 z Wisła Kraków trener Arki Gdynia, Grzegorz Niciński.

Grzegorz Niciński (trener Arki Gdynia): Przegraliśmy wysoko i zasłużenie. Wisła była od nas lepsza. Prowadząc 1:0 wydawało się, że ten mecz może się inaczej potoczyć, ale Wisła to klasowa drużyna. Ma dużą jakość, co pokazał dzisiaj Boguski. Strzeliła trzy bramki do przerwy. Po przerwie my graliśmy nonszalancko i nadziewaliśmy się na kontry. Po takiej grze - tak się właśnie przegrywa.

Jesteśmy mężczyznami, trzeba to wziąć "na klatę". Jeszcze 20 kolejek do końca ligi. Mamy złe humory, nie jest fajnie wracać do Gdyni po takim wyniku. To jest piłka nożna, musimy zmazać tę plamę. We wtorek mamy mecz pucharowy. Liczę na to, że drużyna dobrze zareaguje i przejdziemy do półfinału. Potem czeka nas bardzo trudny mecz w Chorzowie.

Mecz się zaczął się dla nas bardzo dobrze, strzeliliśmy szybko bramkę. Sytuacja na 2:0 Darka Zjawińskiego mogła ustawić ten mecz dla nas jeszcze lepiej, ale to Wisła natychmiast zdobyła wyrównującą bramkę po kontrataku, potem drugą i trzecią. Dosyć łatwo zawodnicy Wisły dochodzili do sytuacji, ich skuteczność byłą na bardzo wysokim poziomie i skończyło się tak a nie inaczej.

źródło: Arka Gdynia

Materiał oryginalny: Grzegorz Niciński: Przegraliśmy wysoko i zasłużenie - Gol24