Hiszpański "AS": Gra nie była tak jednostronna, jak sugeruje wynik

Press Focus/x-news
Real Madryt pokonał Legię Warszawa 5:1 we wtorkowym meczu Ligi Mistrzów. Pierwsza połowa wymagała od podopiecznych Zidane’a więcej pracy niż początkowo zakładano, na co uwagę zwrócili dziennikarze „AS”.

„Los Blancos” sprowadził na ziemię m.in. rzut karny dla Legii, który wykorzystał Miroslav Radović. Po strzeleniu gola Legia dalej stwarzała zagrożenie na połowie Realu i kreowała okazje, których jednak nie była w stanie wykorzystać” - czytamy w dzienniku. Wysiłki „Wojskowych” doceniła także Marca. Dziennikarze zwrócili uwagę na fakt, że to w meczu z Legią Keylor Navas skapitulował na Bernabeu w Lidze Mistrzów po raz pierwszy od 562 minut. „Real wygrywa, ale nie przekonuje” - taki tytuł zaserwowało z kolei katalońskie „Mundo Deportivo”. Zdaniem dziennika, ich defensywa była katastrofą, co szybko dostrzegli również zawodnicy Legii.

LIGA MISTRZÓW w GOL24

Najlepsze piłkarskie newsy - polub nas!

Materiał oryginalny: Hiszpański "AS": Gra nie była tak jednostronna, jak sugeruje wynik - Gol24