Agencja TVN/x-news
Konstantin Vassiljev (z prawej)
Konstantin Vassiljev (z prawej) Andrzej Zgiet
Jagiellonia Białystok rozpoczęła sezon Lotto Ekstraklasy od remisu. Zespół Michała Probierza po pierwszej połowie przegrywał w Warszawie z Legią 0:1, ale po przerwie zagrał znacznie lepiej, zdołał wyrównać, a miał nawet szanse na zdobycie zwycięskiej bramki. - Pierwsza połowa nie była taka, jak byśmy chcieli. Druga była dużo lepsza i możemy za to dziękować sami sobie. Odrobiliśmy straty i w stu procentach zasłużyliśmy na remis - powiedział piłkarz gości Konstantin Vassiljev.

Najlepsze piłkarskie newsy - polub nas!

Materiał oryginalny: Jagiellonia wywiozła cenny punkt z Warszawy. "Oba zespoły miały szanse na zwycięstwo" [WIDEO] - Gol24