Kibice na meczu Industria Kielce - Corotop Gwardia Opole w Orlen Pucharze Polski. Byliście w Hali Legionów? Szukajcie się na zdjęciach

Dorota Kułaga
Kibice na meczu Industrii Kielce z Gwardią Opole w Hali Legionów.
Piłkarze ręczni Industrii Kielce w Hali Legionów zagrali w środę ćwierćfinałowy mecz Orlen Pucharu Polski. Ich rywalem była drużyna Corotop Gwardia Opole. Gospodarze pewnie wygrali 36:22 (17:13) i zameldowali się w Final Four Orlen Pucharu Polski.

Kibice na meczu Industria Kielce - Corotop Gwardia Opole

Finałowy turniej odbędzie 4 i 5 maja w Kaliszu. W półfinale przeciwnikiem będzie Energa Wybrzeże Gdańsk. Środowy mecz Industria cały czas miała pod kontrolą.

Zobacz zdjęcia kibiców z meczu

Na osiem minut przed końcem Industria Kielce prowadziła 31:19. Na uwagę zasługuje podwójna obrona Sandro Mestricia z 58. minuty. Najpierw obronił rzut karny, a potem dobitkę Daniela Kopreka. Ostatecznie Industria Kielce wygrała 36:22 i zameldowała w Final Four Orlen Pucharu Polski.