Kolega Lewandowskiego nie pojedzie na mundial? Poważny uraz Boatenga

Press Focus/x-news
Mecz z Realem był pechowy dla Jerome’a Boatenga. Jego Bayern w pierwszym meczu półfinałowym przegrał z madrytczykami 1:2, a reprezentant Niemiec w 30. minucie nabawił się poważnej kontuzji. „Bild” poinformował, że 29-latek doznał urazu mięśnia uda i czeka go 4-6 tygodni przerwy. Tym samym Boatenga na pewno ominie rewanżowe starcie z „Królewskimi” oraz finał Pucharu Niemiec. Zagrożony jest też jego wyjazd na mundial w Rosji.

Materiał oryginalny: Kolega Lewandowskiego nie pojedzie na mundial? Poważny uraz Boatenga - Gol24