Kolejne medale reprezentantów AZS UMCS Lublin podczas...

Kolejne medale reprezentantów AZS UMCS Lublin podczas zimowych mistrzostw Polski (ZDJĘCIA)

SZUPTI

Kurier Lubelski

Kurier Lubelski

Kolejne medale reprezentantów AZS UMCS Lublin podczas zimowych mistrzostw Polski (ZDJĘCIA)
1/37
przejdź do galerii

©Łukasz Kaczanowski

Reprezentanci AZS UMCS Lublin wywalczyli w środę kolejne cztery medale w rywalizacji seniorskiej, w tym jeden złoty podczas drugiego dnia zimowych mistrzostw Polski, które odbywają się na krótkim basenie Aqua Lublin.
Na najwyższym stopniu podium stanęła męska sztafeta na dystansie 4x100 m stylem dowolnym, płynąca w składzie: Konrad Czerniak, Jan Hołub, Kacper Klich oraz Jan Świtkowski. Lublinianie uzyskali rezultat 3.13,17, wyprzedzając ekipy UKS G-8 Bielany Warszawa (3.13,48) i AZS-AWF Katowice (3.14,97).

Lublinianie zdobyli dwa tytuły wicemistrzowskie w wyścigach na 200 m stylem dowolnym. W rywalizacji kobiet druga była Daniela Georges (1.56,97), natomiast w zmaganiach mężczyzn srebro przypadło Janowi Świtkowskiemu (1.43,53).

Na najniższym stopniu podium stanęła ponadto żeńska sztafeta AZS UMCS na dystansie 4x100 m stylem dowolnym, która popłynęła w składzie: Daniela Georges, Kamila Andrzejewska, Wiktoria Samuła i Wiktoria Czarnecka, osiągając rezultat 3.45,30. Triumfowała ekipa AZS-AWF Katowica, która czasem 3.39,71 ustanowiła nowy rekord Polski.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Wyniki

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Waszym zdaniem

Kto zostanie siatkarskim mistrzem Polski 2018/19?