Maciej Lehmann
Lech Poznań popełnił zbyt dużo błędów w obronie, by osiągnąć korzystny wynik
Lech Poznań popełnił zbyt dużo błędów w obronie, by osiągnąć korzystny wynik Adam Jastrzębowski
Wynik 1:4 nie pozostawia złudzeń, kto awansuje do półfinału. Komentarze po czwartkowym meczu są zgodne. Lech Poznań trafił na rywala z innej piłkarskiej półki, ale też nie rozegrał z różnych względów dobrego meczu, a tylko to gwarantowało równą walkę ze świetnie dysponowaną Fiorentiną. Zobacz, jak dziennikarze i kibice komentowali czwartkowy mecz.

Lech Poznań przegrał z bardzo dobrym zespołem. Co do tego nie ma wątpliwości. - Pierwsza połowa była niezła, ale po przerwie szybko straciliśmy dwie bramki. Jeśli grasz w ćwierćfinale musisz grać bardzo dobrze, a my nie byliśmy dzisiaj w najlepszej dyspozycji. Nie uważam, że zawiedliśmy, ale rywale byli za dobrzy - mówił przed kamerami TVP trener van den Brom.