Korona przegrała z Karpatami w Krośnie w Centralnej Lidze Juniorów Młodszych

saw
Korona przegrała w Krośnie
Korona przegrała w Krośnie Sławomir Stachura
Nie wiedzie się ostatnio drużynie Korony Kielce grającej w Centralnej Lidze Juniorów Młodszych do lat 17. Przegrała z Karpatami w Krośnie 0:1.

Karpaty Krosno – Korona Kielce 1:0 (1:0)
Bramka:
Karol Knap 23 z karnego.

Korona: Dudka – Rabiej (41. Równicki), Świderski (32. Sewerzyński), Gawlik, Malec, Górski (56. Moskal), P. Lisowski (41. Janiczak), Pawczyński (52. Gadomski), Prętnik, Sowiński (41. Kruszec), Wojtaszek.

Kielczanie mieli w Krośnie dużą przewagę w polu, boisko do gry było dobre i równe, ale wyraźnie brakowało wykończenia. W pierwszej połowie setkę miał Jakub Górski, z pięciu metrów nie trafił jednak do pustej bramki.

Gospodarze zdobyli prowadzenie w 23 minucie, gdy po faulu Świderskiego sędzia odgwizdał rzut karny.
Po przerwie kielczanie wciąż mieli wielką przewagę, ale klarowną sytuację stworzyli tylko jedną. Nie wykorzystał jej Jakub Wojtaszek, który nie trafił w bramkę.

- Brakuje nam skuteczności i pomysłu na wykończenie akcji – przyznał Marek Graba, drugi trener Korony.

Materiał oryginalny: Korona przegrała z Karpatami w Krośnie w Centralnej Lidze Juniorów Młodszych - Echo Dnia Świętokrzyskie