Jakub Maj
Jakub Maj
PAP/Leszek Szymański
Liga Konferencji. Legia Warszawa po 25 minutach meczu z Molde przygrywała już 0:3! Fatalnie w bramce gości spisywał się Kacper Tobiasz, który zawalił drugiego gola.

Legia Warszawa straciła trzy bramki

Legia Warszawa w fazie play-off Ligi Konferencji gra z norweskim Molde. Kibice stołecznego klubu chcą powtórzyć wyczyn Lecha Poznań z poprzedniego sezonu i dojść w europejskim pucharze aż do ćwierćfinału. W pierwszym meczu wyjazdowym "Wojskowi" muszą radzić sobie bez zorganizowanej grupy kibiców, gdyż Legia dostała zakaz. Pomimo tego liczna grupa fanów pojawiła się na stadionie Molde, ale oczywiście bez klubowych barw.

Legia Warszawa straciła bramkę już w 12. minucie meczu. Norwegowie wykorzystali szybki atak prawą stroną. Gulbrandsen perfekcyjnie wykończył dogranie w pole karne. Ten sam zawodnik w 19. minucie dopadł do piłki, którą "wypluł" Kacper Tobiasz i umieścił ją w bramce. Fatalny błąd polskiego golkipera, gdyż pierwszy strzał z dystansu nie był aż tak groźny.

W 24. minucie Kaasa wszedł środkową strefą i uderzył po ziemi. Tobiasz rzucił się natomiast w powietrze. Kolejna dziwna interwencja, a raczej jej brak.

• Skład Legii na mecz z Molde: Kacper Tobiasz - Artur Jędrzejczyk, Yuri Ribeiro, Steve Kapuadi - Paweł Wszołek, Qendrim Zyba, Juergen Elitim, Patryk Kun - Josue, Maciej Rosołek, Tomas Pekhart
  • Ławka rezerwowych: Dominik Hładun, Wojciech Banasik, Marco Burch, Gil Dias, Ryoya Morishita, Filip Rejczyk, Rafał Augustyniak, Blaz Kramer, Bartosz Kapustka, Radovan Pankov
  • Nie zagrają: Marc Gual, Juergen Celhaka