Bartosz Wartałowicz
W weekend 6-7.05.2023 gra grupa 1 świętokrzyskiej piłkarskiej klasy A. Sprawdź wyniki i tabelę Archiuwum
W weekend 6-7.05.2023 grała grupa 1 świętokrzyskiej piłkarskiej klasy A. Sprawdź wyniki i tabelę.

Tęcza Gowarczów - Skała Tumlin 0:2 (0:1)
Bramki: Mateusz Rubinkiewicz 25, Igor Koza 60.

ULKS Łączna - Partyzant Radoszyce 0:9 (0:5)
Bramki: Łukasz Grzybek 5, Maciej Dymek 14, 41 z karnego, Bartłomiej Wiktorowicz 28, Paweł Laskowski 39, Szymon Rafalski 83, 85, 88, Kacper Baranek 90.

Fenomen na skalę krajową. Szymon Rafalski - stoper Partyzanta zdobył 3 gole w 5 minut.

MSS-Masłów - Moravia Anna-Bud II Morawica 1:2 (0:1)
Bramki: Karol Janicki z karnego 65 dla Klonówki.

KS Smyków - Victoria Mniów 3:2 (1:1)

Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn - Zryw Czarni Łopuszno 5:3 (2:1)
Bramki: Łukasz Poddębniak 15, Szymon Dudek 30, Daniel Szymkiewicz 46, Marcin Blicharski 65, Sebastian Blicharski 80.

Radiator$ Stąporków - Lechia Strawczyn 1:3
Bramki: dla Lechii: K. Kasprzyk 13, 45, K. Pańczyk 33.

Samson Samsonów - 4Eco Astra Piekoszów 0:2 (0:1)

• 1. Partyzant Radoszyce 20 55 92-12
  • 2. Astra Piekoszów 20 42 47-25
  • 3. KS Smyków 19 41 50-41
  • 4. Victoria Mniów 20 38 49-25
  • 5. Lechia Strawczyn 20 38 66-45