Press Association/x-news
W spotkaniu 27. kolejki Premier League Liverpool pokonał u siebie Arsenal 3:1 Gole dla gospodarzy strzelili Roberto Firmino, Sadio Mane i Georginio Wijnaldum. Honorowe trafienie dla gości zanotował Danny Welbeck. - Byliśmy lepsi od Arsenalu, zwłaszcza w pierwszej połowie. Zagraliśmy naprawdę dobrze, stwarzaliśmy sobie okazję bramkowe i można powiedzieć, że strzeliliśmy tylko dwa gole, choć mogliśmy więcej - powiedział Juergen Klopp, trener Liverpoolu.

LIGA ANGIELSKA w GOL24

Materiał oryginalny: Liverpool pokonał u siebie Arsenal. Klopp: Byliśmy lepsi, zwłaszcza w pierwszej połowie - Gol24