od 16 lat
2 liga. Rozgrywki zmierzają ku półmetkowi. W 15. kolejce ciekawie zadziało się we Wronkach. Rezerwy Lecha Poznań ostatecznie wygrały z Hutnikiem Kraków 4:3, chociaż do 68 minuty przegrywały... 0:3. Nowym liderem została Kotwica Kołobrzeg dzięki pokonaniu w bezpośrednim meczu KKS 1925 Kalisz 2:1. Bohaterem autor dubletu - Jonathan Junior. Polecamy skróty wideo wszystkich weekendowych spotkań.

2 liga. Skróty meczów 15. kolejki

W tej serii gier obrodziło bramkami. Najwięcej padło we Wronkach. Młodzi zawodnicy Lecha II Poznań wspierani przez doświadczonych kolegów potrafili odwrócić spotkanie z Hutnikiem Kraków. Decydujący cios w 81 minucie zadał Igor Kornobis. Po golu uprzednio strzelili jeszcze Szymon Pawłowskiego (z karnego) oraz Maciej Wichtowski, a samobójcze trafienie pechowo zaliczył Dawid Kubowicz.

1100 osób śledziło hit na szczycie. Kotwica Kołobrzeg zaczęła źle, bo Hubert Sobol już w 11 minucie wbił jej bramkę z jedenastego metra. Po przerwie jednak to KKS 1925 Kalisz przyjmował ciosy. Dwa razy trafił Jonathan Junior i dlatego doszło do zamiany miejsc w tabeli.

Spore emocje wywołał także mecz w Puławach. Wisła ostatecznie zremisowała 3:3 z rezerwami Zagłębia Lubin, o co zadbał Dawid Retlewski - autor dubletu.

2. LIGA w GOL24

31 października obchodzone jest święto Halloween. Zapytaliśmy sztucznej inteligencji jak wyobraża sobie polskie stadiony w strasznej wersji. AI nie miało problemów, aby wygenerować obrazy. Niestety niektóre z nich odbiegają od tego, jak naprawdę wyglądają obiekty ekstraklasowych klubów.Aby zobaczyć wszystkie stadiony klikaj strzałkę w prawo!

Stadiony Ekstraklasy w wersji halloweenowej. Obiekty Legii W...