2 liga wróciła z przytupem. Po przeszło dwóch miesiącach przerwy tylko jedno spotkanie skończyło się bezbramkowym remisem. W hicie 21. kolejki świetnie wypadła liderująca Kotwica Kołobrzeg, dla której wszystkie trzy gole z Chojniczanką Chojnice strzelił Jonathan Junior. Brazylijczyk jeszcze przed przerwą wykorzystał dwa rzuty karne. Polecamy magazyn skrótów wszystkich meczów.

2 liga. Skróty meczów 21. kolejki

Kotwica dzięki gładkiemu pokonaniu Chojniczanki utrzymała trzypunktową przewagę w tabeli. Jeszcze wyżej wygrał od niej jednak drugi KKS 1925 Kalisz. Wicelider rozbił Pogoń Siedlce, wygrywając z nią na własnym stadionie aż 5:1.