Mecz Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie oglądać w...

1

1 1 połowa

• Koniec meczu! Lechia pewnie wygrywa z ŁKS-em Łódź!

• Zablokowany strzał Jakuba Araka.

• Jakub Arak zmienia Sławomira Peszko, a sędzia dorzuca do tego meczu jeszcze 7 minut.

• Rafał Wolski zmieniony przez Artura Sobiecha.

• 7674 widzów ogląda ten mecz na stadionie Energa Gdańsk!

• Maksymilian Rozwandowicz opuszcza murawę, a w jego miejsce wchodzi Kamil Juraszek.

• Dragoljub Srnić ukarany żółtą kartką.

• To co się dzieje dzisiaj w Gdańsku jest aż niemożliwe! Znowu interweniował VAR i znowu Wojciech Myć wskazuje, że był spalony! Nie ma karnego, ale za to jest żółta kartka dla Filipa Mladenovicia, który bardzo agresywnie protestował.

• Rzut karny dla Lechii! Filip Mladenović faulowany w polu karnym rywala!

• Adrian Klimczak ukarany żółtą kartką.

• Słabego dzisiaj Daniego Ramireza zmienia Patryk Bryła.

• Niewiarygodne! Znowu nie ma bramki! Po bardzo długiej analizie okazało się, że Wolski był na spalonym!

• Znowu sędzia Wojciech Myć słucha podpowiedzi, czy aby nie było spalonego. W między czasie Kazimierz Moskal przeprowadził zmianę - Piotr Pyrdoł zmienia Michała Trąbkę.

• Jarosław Kubicki znakomicie obsłużył Wolskiego, który podwyższa prowadzenie gospodarzy!

• Nie ma bramki! Analiza pokazała, że wcześniej na spalonym był Sławomir Peszko!

• Trwa jeszcze analiza VAR. Czy bramka wpadła zgodnie z przepisami?

• Zamieszanie w polu karnym ŁKS-u skrzętnie wykorzystał Flavio! Co za mecz Portugalczyka!

• Kolejne dośrodkowanie Ramireza zostało zablokowane. Hiszpan nie może przedrzeć się z podaniem w pole karne rywala.

• Co za wykończenie Portugalczyka! Doświadczony snajper z dużą łatwością przelobował bramkarza rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Flavio podwyższa prowadzenie!

• Wojciech Myć używa gwizdka i rozpoczynamy drugą połowę!

• Karol Fila z powodu urazy nie wychodzi już na drugą część meczu. W jego miejsce pojawia się Tomasz Makowski.

• Koniec pierwszych 45 minut. ŁKS szybko zadał cios, ale to Lechia wygrywa "pierwszą rundę". Jak będzie po przerwie?

• Jarosław Kubicki ukarany żółtą kartką.

• 2 minuty dłużej potrwa pierwsza część meczu.

• Końcówka pierwszej połowy przebiega w spokojnym tempie. Oba zespoły czekają na drugą połowę.

• Guima uderza na bramkę, ale bardzo niecelnie.

• Michał Nalepa fauluje pod swoim polem karnym i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Całkowicie nieudany strzał głową Flavio. Od bramki zacznie ŁKS.

• Szybkie dwa ciosy gospodarzy! Jarosław Kubicki wyłożył piłkę Flavio, a Portugalczyk bez zastanowienia uderzył w stronę bramki i pokonał Arkadiusza Malarza!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Flavio Paixao i Lechia już prowadzi!

• Słowak świetnie zamknął akcję swojej drużyny! Doszedł do zgranej przez Peszko piłki i wpakował ją do siatki z ostrego kąta!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Lukas Haraslin doprowadza do remisu!

• Sławomir Peszko posyła piłkę nad bramką Arkadiusza Malarza.

• Mocny początek meczu w wykonaniu ŁKS-u. Lechia jak na razie nie ma pomysłu na grę.

• Co za pudło Daniego Ramireza! Hiszpan miał przed sobą tylko bramkarza rywali, ale nie trafił w światło bramki!

• Łukasz Piątek jest pierwszym graczem, który ogląda w tym meczu żółtą kartkę.

• Zamieszanie w polu karnym Lechii! Tym razem udało się zażegnać niebezpieczeństwo.

• Piłka spadła pod nogi Sobocińskiego, który znakomicie przymierzył z woleja i wpakował futbolówkę w samo okienko!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jan Sobociński! Co za bramka!

• Pirulo faulowany na połowie rywala. Goście mają dogodną okazję do dośrodkowania.

• Lukas Haraslin wpadł w pole karne, ale jego strzał poszybował wysoko nad bramką.

• Rozbrzmiał pierwszy gwizdek!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• Ostatnie dwa mecze Lechii i ŁKS zakończyły się takim samym wynikiem. Jeden odbył się w lipcu, a drugi..... w 2012 roku. Oba skończyły się bezbramkowym remisem. Czy dzisiaj będzie podobnie?

• Oba zespoły nie mogą uznać początku tego sezonu jako udany. ŁKS Łódź plasuję się na przed ostatnim miejscu w tabeli, a Lechia mimo mistrzowskich aspiracji notuje ostatnio fatalną serię meczów bez zwycięstwa.

• Dobry wieczór! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski jednocześnie zapraszając na relację LIVE z meczu Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź!

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Mecz Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Krzysztof Szymczak

Mecz Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź ONLINE. Koniec przerwy reprezentacyjnej i wracamy do rywalizacji w PKO Ekstraklasie. Lechia Gdańsk podejmie ŁKS Łódź na otwarcie rundy rewanżowej. Początek meczu w sobotę o godzinie 20. Relacja na żywo z meczu Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź live w GOL24.pl.

Mecz Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź ONLINE

Biało-zieloni mają za sobą słaby okres. W ekstraklasie nie wygrali od 28 września, kiedy pokonali w Warszawie drużynę Legii. Czyli to już prawie dwa miesiące temu. Bardzo dawno jak na drużynę, która ma jakość piłkarską i wysokie aspiracje.
Od wygranej w stolicy gdańszczanie rozegrali pięć meczów ligowych i zdobyli w nich zaledwie dwa punkty, lądując w środku tabeli. Wiadomo, że to co najważniejsze w PKO Ekstraklasie dziać będzie się wiosną, ale nie można ciągle tracić punktów, bo coraz trudniej będzie gonić rywali.

Terminarz sprzyja Lechii, ale drużyna musi grać zdecydowanie lepiej niż w październiku. Biało-zieloni muszą być bardziej konkretni w grze ofensywnej i skuteczni w polu karnym rywali. Przed podopiecznymi trenera Piotra Stokowca spotkania z ostatnim i przedostatnim zespołem w tabeli PKO Ekstraklasy. Najpierw do Gdańska przyjedzie ŁKS Łódź, a następnie biało-zieloni udadzą się do Krakowa na spotkanie z Wisłą. Teraz skupmy się jednak na meczu z łodzianami.

Lechia sobotnim spotkaniem z ŁKS rozpocznie rundę rewanżową. W Łodzi padł bezbramkowy remis, ale gdańszczanie od 43 minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Żarko Udovicicia. To już najwyższy czas, aby wrócić na zwycięską ścieżkę, bo strata do lidera wynosi osiem, a do podium siedem punktów.

- Nie da się ukryć, że za nami słabszy okres, ale musimy z tego wyjść. Dobrze popracowaliśmy w przerwie na kadrę i w najbliższym spotkaniu chcemy sięgnąć po trzy punkty. Fajnie byłoby złapać zwycięską serię. Ambicje mamy wyższe niż obecne miejsce w tabeli, ale nie ma mowy o tym, żeby się załamywać. Musimy skoncentrować się na spotkaniu z ŁKS-em, żeby zagrać jak najlepiej i wywalczyć zwycięstwo w Gdańsku. Musimy mieć wiarę i cel - mówi napastnik Artur Sobiech.

Mecz Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź TRANSMISJA TV

Wstęp do transmisji telewizyjnej z meczu Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź od godz. 19:40 w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Początek transmisji z meczu Lechia - ŁKS od godz. 19:55 w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Spotkanie komentować będą Przemysław Pełka i Wojciech Jagoda (z Gdańska).

20:00 mecz Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź live